PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł dla strony MMO



ppx
26-05-2008, 16:37
Witam mam pytanie od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zrobieniem strony dla gry MMORPG i teraz mam pytanie odnośnie zamieszczenia przedmiotów. Tworzenie tabelek za pomocą edytora mija się troszkę z celem i czy istnieje jakiś moduł który by mógł do tego służyć.
Potrzebne bedzie coś takiego wyświetlanie w postaci tabelki dla podanych kryteriów np. profesja i typ broni czy uzbrojenia.

Jeśli nie ma czegoś takiego to co by szło przerobić.

ppx
27-05-2008, 22:15
Myślałem nad jakims komponentem do obsługi ogłoszeń jakichś np coś z noclegami tylko nie wiem jaki wybrać i potrzebne by mi było aby ustalać różne kryteria do wyświetlania oraz dodawać co ma być wyświetlane. Napiszcie może własne poropozycje. I gdy ktoś odpisze proszę połączyć te dwa posty.

inkos
27-05-2008, 22:28
Zamiast prosić o połączenie postów mogłeś użyć opcji edycji.

A co do problemu. Pozostaje raczej napisanie czegos od początku. Inspiracji możesz szukać na extensions.joomla.org. Ewentualnie sprawdz taki komponent jak Clan Tools ktorego polska paczka jest na forum w dziale tlumaczenia.

ppx
27-05-2008, 23:02
hmm Clan tools sie do tego raczej nie nadaje potrzebował bym czegoś na wzór tibia.pl głównie chodzi mi o te wyświetlanie przedmiotów czarów lub potworów

inkos
27-05-2008, 23:12
Czyli coś takiego jak ten płatny komponent? http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,405/Itemid,35/

----------- Edit -------------------
Ewentualnie coś takiego http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,1173/Itemid,35/ ale bedzie wymagało więcej pracy przy adaptacji.

ppx
28-05-2008, 17:57
tak wlasnie chodzilo mi o cos takiego a wiesz moze czy w ktoryms mozna zrobic tak ze po kliknieciu w nazwe przechodzi sie do nowej strony z wieksza iloscia szczegolów np dla jednego przedmiotu

inkos
29-05-2008, 11:06
Niestety nie miałem ich na warsztacie. :)

ppx
03-06-2008, 17:33
Ten dodatek Table manager jest dostępny po rejestracji niestety nie potrafię się tam zarejestrować nie dochodzi link aktywujący. Próbowałem na wp i gmail ma ktoś tam konto?

inkos
04-06-2008, 14:59
A sprawdzałeś konta na interii albo onecie. Z tego co wiem to na wp są duze problemy z takimi mailami - duzo ich nie dochodzi -> patrz zglaszane problemy na forum.

ppx
04-06-2008, 16:17
No niby tak ale żeby na Gmaila nie doszło... spróbuje na Onecie jeszcze.