PDA

Zobacz pełną wersję : Impact PopUp+joomla



artursin
26-05-2008, 23:21
Czu ktoś moze mi napisac jak zainstalowac Impact PopUp do joomli do templatki wgrywalem i cos nic nie widac :confused:

Dylek
27-05-2008, 00:37
Wkleic wygenerowany kod w index.php templatki

artursin
27-05-2008, 10:55
tak juz wklejalem, i tak w templatce umiescilem pliki wygenerowane a kod dolączylem do index.php szablonu i jak nie ma okienka tak nie ma- byc moze w jakim konkretnie miejscu sie wkleja ten kod
moj plik index.php:

wklej go jako załącznik // crazyluki

artursin
27-05-2008, 12:17
index.php w zalączniku

artursin
29-05-2008, 11:12
dylek jak mozesz zerknij w kod gdzie to wstawic bo pewnie nie w tym miejscu to wstawiam

kurtz
29-05-2008, 11:35
jezeli to jest to

http://www.impactpopup.pl/

to gdybym to osobiscie zobaczyl na jakiejś stronie, i jakaś debilna płachta przysłoniła by mi cały monitor [a małego nie mam ] i zaczęła minie razic po oczach, to pierwsze pewnie spawiowałbym się a po drugie nie wróciłbym do serwisu, gdzie ktoś na chama wciska mi jakiś badziew.

IMHO

artursin
29-05-2008, 23:37
tak to jest to
powoli ucze sie wszystkiego - wiec jak to zamontowac :-)

kurtz
30-05-2008, 09:00
to przede wszystkim naucz sie słuchac co mówią starsi koledzy. serwis który wciska chamskie reklamy, nad którymi sam nie panuje, nie ma racji bytu. reklama skuteczna to reklama subtelna. przeciętny użytkownik internetu wysyła conajmniej 10 k***rew pier***nych i c**jów zanim dogrzebie się do treści, którą chce zgłębić. tego chcesz życzyć swojemu użytkownikowi ?

krzyto54
28-11-2009, 09:02
ej, ej, "przecietny użytkowniku internetu", nie zawsze tak jest, a wyskakujace okienka w niektorych zastosowaniach moga byc przydatne. Np. jako info, ze dany serwis jest dla uzytkownikow od 18 lat lub gdy chcesz poinformowac o czyms nowym w swoim portalu - mozesz zdefiniowac czas, po ktorym okienko znika, jego wielkosc i miejsce wyswietlania. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Tak wiec zanim cos zanegujesz, najpierw to dobrze poznaj. Pozdrawiam