PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie w sprawie komponentów



Konuss
27-05-2008, 08:48
Witam mam takie pytanie dla was drodzy użytkownicy potrzebuje takie komponenty jak:
- forum (z pełną integracją z portalem, jak i możliwościami podobnym do phpBB)
- ogłoszenia (z możliwościa dzielenia na kategorię i podkategorię + możliwość dodawania fotek so ogłoszenia + pełna integracja z portalem)
- katalog firm (wiadomo również możliwość podzielenia na kategorię i podkategorię + pełna integracją z portalem)
- tworzenie dodatkowych podstron (coś ala infopage w jP, żebym mogł tworzyć dodatkowe strony informacyjne itd, nie wiem jak taki moduł się nazywa w joomli)
- galeria (wiadomo podzielenie na kategorię plus opisy do fotek i możliwości komentowania i oceniania, pełna integracja z portalem)
- komentarze (komentarze do dodanych artykułów)
Opisałem wam co byłoby mi potrzebne i prosiłbym o radę jakich komponentów najlepiej użyć abym nie żałował bo poprostu jest ich masa a sądzę że wym macie więdzę jakie sa najlepszę. Proszę o radę. Dzieki serdeczne i pozdrawiam :)

inkos
27-05-2008, 10:27
Dobre rady:
1. Regulamin - jeden post jeden problem a nie sto problemów jasia z małgosią. ;)
2. extensions.joomla.org i zasoby joomla.pl
3. Więcej własnej inicjatywy i wysiłku.

Konuss
27-05-2008, 13:58
Tak rozumiem ale wtedy upomnienie że 5 tematów pisze podrząd :(

crazyluki
27-05-2008, 14:31
nie , nie uzyskasz go. zapoznaj się z Zasobami na stronie joomla.pl - są tam opisy komponentów. dzięki temu dowiesz się co można a czego nie można. I wróć z konkretnymi pytaniami. co do Twoich pytań - sprawdzałem - na wszystkie znajdziesz odpowiedzi na forum.

Pozdrawiam