PDA

Zobacz pełną wersję : Filu.pl - Chodzi na Joomla - Wypasiona stronka



Filu
27-05-2008, 20:43
Siemka all,

Filu.pl (http://www.filu.pl) to mój najnowszy projekt. Wszystko oprócz forum chodzi na Joomli :) Jest sporo "customization" componentów, zajeło w sumie sporo czasu. No ale jest.

Filu.pl (http://www.filu.pl) powstała z mojej własnej potrzeby. Pracuje przy komputerze cały dzień no i lubie oglądać filmiki dla odprężenia, pasuje mieć wszystko w jednym miejscu, plus możliwość znalezienia jakiegoś filmu na weekend. Laseczki też lubie, no i tak to wygląda. <---- admin jeżeli trzeba to wyedytować no problem :)

Mam nadzieje że się niektórym z was ta stronka się przyda, no i oczywiście zapraszam do sugerowania nowych stron - szczególnie polskich.

Jestem też otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy.

Pozdro,

Filu
Filu.pl (http://www.filu.pl)

kurtz
27-05-2008, 20:47
sie ma filu, niezly customizejszyn no . jako człowiek uzalezniony od komputera musisz miec sporo potrzeb. moimi najwiekszymi sa te cielesne. wiec czesto korzystam z ubikacji. kto wie, może się przyda. :D

kongratulejszyn, niezły masakrejszyn

PanYeti
27-05-2008, 21:06
Nie masz się czym chwalić. Wcale nie jest wypasiona ta stronka. Wśród tylu kolorowych emblematów zabrakło jednego - Joomla!, na której, jak twierdzisz, zbudowałeś witrynę.
Wstydzisz się, czy to tylko niedopatrzenie?

crazyluki
27-05-2008, 21:14
a ja powiem żeś xxxxxxxxxxx [cenzura!] i usunąłeś meta tag generator mówiący że stronka jest na joomla!


NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. czytałeś licencję joomla ?

Filu
27-05-2008, 23:57
a ja powiem żeś xxxxxxxxxxx [cenzura!] i usunąłeś meta tag generator mówiący że stronka jest na joomla!


NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. czytałeś licencję joomla ?

W sumie to czytałem i jest to całkiem legalne a pozatym wskazane, jak nie chciałbym żeby ludzie o tym wiedzieli ze to joomla to bym tutaj tego nie pisał... plus to bym z każdego componentu i modułu usunął <-- komentarze co do source -->.

Decyzja niczym innym nie kierowana sugestiami z joomla.org'u gdzie piszą że lepiej to usunąć http://forum.joomla.org/index.php/topic,222459.msg1035749.htm (http://forum.joomla.org/index.php/topic,222459.msg1035749.html)l (http://forum.joomla.org/index.php/topic,222459.msg1035749.html)

Ale spoko rozumiem o co Ci może chodzi... :)


Nie masz się czym chwalić. Wcale nie jest wypasiona ta stronka. Wśród tylu kolorowych emblematów zabrakło jednego - Joomla!, na której, jak twierdzisz, zbudowałeś witrynę.
Wstydzisz się, czy to tylko niedopatrzenie?

Pewnie że jest, zobacz pod Wymiana Linków. I to w dodatku link do Joomla.pl jest :P

I tak na koniec to powiem że i tak was kocham i tak :P

PanYeti
28-05-2008, 05:56
Mam w tym temacie swoje zdanie i go nie zmienię. Wrzucenie linka gdzieś, tam... uważasz za załatwienie spraw - jak by nie było, autorskich.
Joomla! to marka, jej logo to znak rozpoznawczy wśród wielu innych cms-ów, więc informacja winna znajdować się w miejscu, gdzie zwykle każdy odwiedzający może się dowiedzieć na czym ta strona jest zbudowana, czyli w stopce. A tam znalazłeś miejsce na zapisanie tylko swoich praw. Jakich? Do czego? Żadne z prezentowanych utworów nie jest twojego autorstwa, publikujesz na zasadzie "cytatu" i innych dozwolonych form zachowując w odnośnikach loga źródeł pochodzenia. Tym bardziej właśnie nie rozumiem braku tej jednej drobnej informacji, jednej krótkiej linijki tekstu: "Zbudowano na Joomla!".

nexus246
28-05-2008, 18:08
Filu, sajt nie działa a tak chciałem obejrzeć coś skastomizowanego.

Dajcie spokój z tymi linkami metageneratorami etc. Ileż można wałkować ten temat. I to jeszcze Super Moderator tak przysolił.

Powinno się usuwać info o silniku i tyle.

Filu
28-05-2008, 18:22
Nexus246 - powinna działać...może coś tam na pare sekund siadło ze strony hostingu, jakiś reset. Pozatym powinna działać.

Z tymi backlinkami to coś niedziała z com_linx'em polskie czcionki sie ************************ą, na wszystkie sposoby próbowałem dlatego usuwam to i inny system założe.

Włśnie to robie.

Wiem że wszystkich nie potrafię zadowolić, pomijając to wszystko, mam nadzieje że przynajmniej znajdziecie jakieś filmiki co wam się podobają, klezmer coś tam znalazł lol

crazyluki
28-05-2008, 18:25
mea culpa. wygłupiłem się trochę:)

bynajmniej - stronka trochę za pstrokata:)


Pozdrawiam

nexus246
29-05-2008, 09:56
Ok, strasznie ciasno na tej stronie. Dałbym więcej światła (padding, margin, line-height) i miniaturki z filmików przy każdym najnowszym na stronie głównej.

kurtz
29-05-2008, 11:39
:D joo

Filu
29-05-2008, 16:27
Z tymi marginami to troche ciężko szczególnie na stronach dalszych...jeżeli nawet o 1 px zwiększe w lewo lub prawo rozwala cały layout, problem com_bookmarku...jest strasznie dziwnie napisany, jakby dev dodawał jednen pomysł na drugi, layout jest strasznie limitowany do opcji w bakendzie...zmiana była tragiczna do wykonania,

Pstrokata i zaciasna (Nexus i Crazyluki) ... zgadzam się, coś pokombinuje i "rozjaśnie ją"

Tylko nie wiem o co chodzi z tymi miniaturkami filmików jak Nexus pisze, sugerujesz miniaturki filmików znajdujących się stronkach które są na pierwszej stronie?

crazyluki
29-05-2008, 16:29
najlepiej takie miniaturki że jak się najedzie to widać filmik w skrócie ( co któreś klatki) :D

Na pw napisze Ci gdzie coś takiego widziałem;)

nexus246
29-05-2008, 21:17
problem com_bookmarku...jest strasznie dziwnie napisany, jakby dev dodawał jednen pomysł na drugi,

hmm, standard ;)

juzio5
30-05-2008, 13:31
Czemu po naciśnięciu w odnosnik na filu jest kilku sekundowe wstrzymanie i dopiero przekierowanie. W tym czasie wyświetla się strona z linkiem i informacją że następi przekierowanie.

Filu
30-05-2008, 18:59
Jest to tak zwany "courtesy message" gdzie po prostu informuje użytkownika co się dzieje...Dla przykładu wejdz teraz i wejdz na byle jaką strone, przekierowuje bezpośrednio, bez tej wiadomości.

juzio5
30-05-2008, 19:06
aha... nie wiedziałem, myslalem, że coś nie tak działa

kurtz
30-05-2008, 19:11
a ja sie generalnie zastanawiam, czemu filu.pl służy ?

cóż niesie takiego, w tym "śmietniku" świeżego ?

piszesz, że jest odjechana, zajebista, ah i oh, ale ja się pytam co ? ... w niej takiego o czym piszesz. nie czepiam się tu Twojej pracy włożonej w ten projekt, sprawa gustu to też rzecz indywidualna ....

chcę tylko wiedzieć co jest w niej takiego co powinno mnie powalić ?

zwiastun
30-05-2008, 20:43
Może to: courtesy message :)

kurtz
30-05-2008, 21:03
hahaha :D no może