PDA

Zobacz pełną wersję : Player Mp3+Galeria w CB



Altey
29-05-2008, 11:12
Siema. A więc mam takie pytanie. Chcę zrobić player mp3 w Community Builder. Chcę aby w każdym profilu była możlwość załadowania mp3 ze swojego komputera na mój serwer, i automatyczna publikacja mp3 w playerze w profilu. Przeglądałem różne dodatki i jedyne co znalazłem to http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,2180/Itemid,99999999/
Ale niestety jest to płatne. Może znacie jakiś plugin albo coś w tym stylu, aby śmigało w CB (darmowy). Mam nadzieję że mi pomożecie.

Drugie pytanie dotyczy galeri użytkownika w CB. Zainstalowałem Pony Gallery, ale nie wiem co dalej z tym robić. Czy potrzebny jest jeszcze jakiś dodatek łączący CB i Pony Gallery?? Czekam na wasze rady i z góry dziękuję.

kurtz
29-05-2008, 11:27
no biedactwo jakie 5$ nie uciuła żeby społeczność mogła se muzyczki słuchać, no bez przesady.

drugie pytanie odpowiedz ma prostą, panel zarzadzania obu komponentów ... i rozwiazanie przyjdzie samo. i troche o nich poczytac tez.

Altey
29-05-2008, 11:33
5$ ?? chyba 25$..... a z resztą po co mam płacić, jeśli są inne darmowe pluginy (jeśli są). A jeśli ich nie ma to i tak kupie bo jest mi to dość potrzebne.
Co do drugiego pytanie to dzięki za odpowiedź.......POCZYTAM