PDA

Zobacz pełną wersję : Powiększenie forum



Sterydziomal
12-11-2005, 14:54
Wprowadzam tutaj ankietę o poszerzeniu forum (zobaczcie jakie jest na post-nuke.pl... naprawde porządne jak używałem postnuka to naprawde dobrze się z niego korzystało) chodzi mi głównie o więcej tematów, gdyz te obecne są zbyt ogólnikowe i trudno podzielić nasze tematy do działów. pomoc z modułami osobno, z komponentami osobno, z administracają osobno z forum osobno...

livio
12-11-2005, 15:35
Ciekawy pomysł. Ciekawe też, jak się przyjmie.
Ja podchodzę do tego sceptycznie, ale w sumie bardzo dobry pomysł.

nexus246
12-11-2005, 18:22
Odpowiedzi są stronnicze, brakuje takiej: "Już jest za duże, wole formę grupy dyskusyjnej".

Zamiast za reformy forum weźcie się za pisanie o joomli.

vj_
12-11-2005, 18:40
Dołączam się do tego co napisal nexus, dodatkowo powiem, że nie bardzo rozumiem tego pytania, w zasadzie mój komentarz do tej ankiety jest taki, że jest ona zbędna. Na tym etapie rozwoju forum... jakiekolwiek zmiany dotyczące jego szerokości i wyglądu są najmniej potrzebne. Pozdrawiam.

livio
12-11-2005, 19:05
No tak, administrator ma chyba tylko 20 postów, użytkownicy po 30 ledwo, to po co rozbudowywać?

Dlaczego tak się dzieje? Joomla! jest prawie idealnym CMS-em, mało z nim błędów itd.

stone
12-11-2005, 20:21
Na razie obecny kształt wydaje sie optymalny co oczywiscie nie oznacza ze nie bedzie czegos mozna zmienic w przyszłości:)

Sterydziomal
12-11-2005, 21:49
mnie nie chodzio o zmianę wyglądu tyko o dodanie działów! co szkodzi zaprowadzić większy porządek??? albo dodac forum chillout gdzie będą luźne rozmowy? czy strony userów? albo "targowisko" gdzie można oferować swoją pracę albo prosić o odpłatne wykonanie... narazie jak ktoś prosi o płatne zrobienie to raz pisze w dziale ogłoszenia, a raz w instalacji... bałagan sie robi i choć póki co jest mało tematów i postów (jak na forum) to w miarę upływu czasu będzie coraz gorzej...

zwiastun
13-11-2005, 01:38
Sądzisz, że od zwiększenia ilości działów przybędzie porządku? Niby dlaczego? Jeśli przy niewielu ktos ogłoszenie umieszcza w dziale instalacja, to na pewno, gdy mu rozbudujesz forum znajdzie odpowiednie miejsce w dziale Oferty z poddziałami -> zadania zlecone -> instalacje -> instalacje jomli -> jomla 1.01 - > wersja angielska -> koszt realizacji -> odwdzięczę się jakoś
???

Sterydziomal
13-11-2005, 12:50
dobra nie ważne. już mi to obojętne... a jeśli dorobisz więcej działów i będzie regulamin że za napisanie posta o instalacji w dziale ogłoszenie jest warn... i tylko tak da się porządek zaprowadzić...


Oferty z poddziałami -> zadania zlecone -> instalacje -> instalacje jomli -> jomla 1.01 - > wersja angielska -> koszt realizacji -> odwdzięczę się jakoś

a propo tego... haha nie naśmiewaj się z moich pomysłów bo tylko pomóc chcę :)

livio
13-11-2005, 12:57
Znam forum, na którym jest peełno działów, szczególnie co do tworzenia www, a bałagan jest.

Dlaczego? Opisy powinny obiektywnie określać zawartość działu, by nie trzeba było zastanawiać się "Gdzie ja to napiszę?".

l0lka
21-11-2005, 00:15
Dlaczego tak się dzieje? Joomla! jest prawie idealnym CMS-em, mało z nim błędów itd.No i w zasadzie wszystko zostało już napisane na forach o mambo -> wystarczy zajrzeć
możebytakprzekopiować zamieniając nazwę mambo na joomla ... :D
i po zawodach... albo zrobić naprawdę konkretne forum, z konkretnymi infosami, nie każdy kto od dziś postanowił zbudować sobie stronę musi wiedzieć, że kiedyś tam jakiś czas temu było coś co nazywało się mambo ...
prawda?

co szkodzi zaprowadzić większy porządek??? albo dodac forum chillout gdzie będą luźne rozmowy? czy strony userów? albo "targowisko" gdzie można oferować swoją pracę albo prosić o odpłatne wykonanie... narazie jak ktoś prosi o płatne zrobienie to raz pisze w dziale ogłoszenia, a raz w instalacji... bałagan sie robi i choć póki co jest mało tematów i postów (jak na forum) to w miarę upływu czasu będzie coraz gorzej...jestem za ...
na każdym forum jest jakiś hyde park gdzie można sie wyszaleć ...
i nie rozumiem całkiem sprzeciwu niektórych osób... to, że mambo przejdzie do historii jest prawie przesądzone, a mamy joomlę więc skoro tak, to niech jej ktoś zrobi konkretny serwis, bo jeśli "Joombiarze" o to nie zadbają to zadba o to ktoś inny ...


-> zadania zlecone -> instalacje -> instalacje jomli -> jomla 1.01 - > wersja angielska -> koszt realizacji -> odwdzięczę się jakoś
??? słuchaj zwiastun, plaga debili nie dotyczy tylko tematu mambo czy joomla, na KAŻDYM, powtarzam, KAŻDYM forum bez względu na jego tematykę ( rybki akwariowe, dziwki, tuning, fotografia ...(blablabla) ... )znajdą się osoby, które nie potrafia korzystać z netu, i nic na to nie poradzisz... albo będziesz to cierpliwie znosił, albo wyemigruj do krajów, w których sieć jest u wszystkich na porządku dziennym...
to są NASZE realia... (narazie)
..i nie bądź zgorzkniały... "tejk it izi"


Dlaczego? Opisy powinny obiektywnie określać zawartość działu, by nie trzeba było zastanawiać się "Gdzie ja to napiszę?".Choć bys nie wiem jak się starał zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał problem o którym nie pomyślałeś zakładając działy na forum :)


---

l0lka
21-11-2005, 00:19
zresztą ....ile osób się tu wypowiada ??
kilka na krzyż ...
przy takim obrocie spraw i entuzjazmie osób wypowiadających się .. hm hm hm .. nie wróżę temu forum świetlanej przyszłości ... wiem co mówię .. sama prowadzę cośtamgdzieśtam w sieci ... mam ok 4 tys userów i wierzcie mi ...ciężko im wszystkim dogodzić chociaż sie staram jak mogę :D

Sterydziomal
21-11-2005, 00:26
i jak będziecie co chwila mówić kiedyś, potem, narazie nie to nic nie zrobićie bo na forum będzie taki maxymalny syf że nigdy go nie posprzątacie (chyba że spędzicie kilka dni przed kompem) a teraz póki jest w fazie rozwoju zawsze jest szansa na zmiany...

zrobicie jak chcecie :]