PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o szybką odpowiedź!!!



sokol32
02-06-2008, 15:13
Mam pytanie, czy legalne jest reklamowanie się na zasadzie wykonam strone internetową w joomli!???

zwiastun
02-06-2008, 15:18
Czyżbyś miał jakąś biegunkę?

sokol32
02-06-2008, 15:23
skąd to pytanie??..xD

zwiastun
02-06-2008, 15:24
Bo gdzieś Ci się spieszy, a moja druga połowa mówi, że szybko to się można...

sokol32
02-06-2008, 15:25
myślałem że spotkam tu poważnych ludzi....
czekam na solidną odpowiedź
pozdro for all://

zwiastun
02-06-2008, 15:30
Poważni ludzie czytają najpierw zasady, regulaminy itp. ustalenia . A w naszych, i nie tylko w naszych, pisze, że poganianie, przyspieszanie, dopraszanie się itp. jest nie na miejscu.

sokol32
02-06-2008, 15:43
heh, więc nie przyspieszając cię i wytrwale czekając mam nadzieje że uzyskam odpowiedź...

p.s. Jak widać napisałem w temacie "Proszę", więc nie wiem czemu sie unosisz

dudedesign
02-06-2008, 15:45
Prawdopodobnie nie uzyskasz odpowiedzi - głównie przez to, że nie przestrzegasz zasad i jakiejkolwiek ogłady. Temat tego postu jest do zdyskwalifikowania.

Poza tym co oznacza wyrażenie "strona internetowa w joomli" - to takie jakieś nie po polsku.

I ludzie, w przeciwieństwie do poganiaczy bez kultury, są tutaj poważni.

sokol32
02-06-2008, 16:12
hmm, naprawde was nie rozumiem, człowiek się spieszy, prosi o szybką odpowiedź a wy go za to wyzywacie od "poganiacza bez kultury".

powiem tyle, jezeli kogos obraziłem to sry, nie chciałem, ale w tym przypadku wy mnie obrażacie....

domyślam sie że już nie odpowiecie na moje pytanie i nie musicie...znajde forum gdzie nie ma dretwych ludzi obrażajacych się i oskrażających o brak kultury za "proszę o szybka odpowiedź".

"Czyżbyś miał jakąś biegunkę?" - za to ty zwiastun jestes przykładem kulturalnego człowieka

dudedesign
02-06-2008, 16:24
Jest coś takiego jak forma i treść. Może w treści było "proszę" ale zakończone 3 wykrzyknikami. Co raczej nie jest w formie prośbą.

Ponadto piszesz na forum, a tytule podajesz zazwyczaj tytuł. Twój tytuł merytorycznie jest zerem.

A zwiastun Ci odpisał tak jak Ty zagadałeś. Czego oczekiwałeś w zamian za takiego posta. Są ustalenia i reguły których trzeba się trzymać.

Pozdrawiam.

crazyluki
02-06-2008, 16:44
wakacje się zaczynają wszystkie "firmy" pewnie teraz będą dawać 50% obniżki byle ludzi przyciagnąć. TRAGEDIA:P

ps. chcesz robic strony na Joomla! a nawet nie potrafisz przeczytać artykułów bezpośredni podlinkowanych na str głównej Joomla.pl :)

i daje głowę że jak znajdziesz jakieś zlecenie to po dwóch dniach wrócisz z pytaniem jak sie instaluje templarki


Pozdrawiam