PDA

Zobacz pełną wersję : Po instalacji brak modułów



cezarc
04-06-2008, 00:45
Witam zainstalowałem Joomla 1.5.3 stable wszystkie ustawienia serwera były dobrane idealnie (wszystko na zielono). Po zalogowaniu do panelu admina też wszystko wyglądało normalni. Jednak na stronie frontowej i w Module Manager wyświetlany jest tylko jeden moduł - mainmenu. Nic nie da się z tym zrobić. Akurat przypadkiem miałem inną bazę danych z innej instalacji i gdy wczytałem ją przez PHPMyAdmin do tej instalacji Joomla, to wszystko wróciło do normy. Jednak dzisiaj znowu instalowałem Joomla na innym serwerze i problem się znowu powtórzył. Czym to może być spowodowane?
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Dylek
04-06-2008, 07:34
Czyzbys przy instalacji nie wgral przykladowych danych?

cezarc
04-06-2008, 16:06
To jest sposób, wtedy faktycznie widać wszystkie moduły. Ale jak zainstalować Joomla 1.5.3 bez przykładowych danych, tak żeby od podstaw zbudować serwis a w managerze widzieć wszystkie moduły? Albo jak usunąć przykładowe dane automatycznie po zainstalowaniu, bo usuwanie wszystkiego ręcznie będzie trochę uciążliwe. W Joomla 1.0 po instalacji bez przykładowych danych wszystkie moduły są widoczne a instalkę robiłem na tym samym serwerze w pełni zgodnym z Joomla.
Pozdrawiam

crazyluki
04-06-2008, 16:58
bez przykładowych danych to po prostu tworzysz nowy moduł w J1.5.3.

cezarc
04-06-2008, 22:24
Dzięki wielkie, nie wpadłem na to, to trochę inaczej niż w 1.0. Pozdrawiam