PDA

Zobacz pełną wersję : linkowanie artykułu w innym artykule



manipulator
05-06-2008, 11:56
Witam, (joomla 1.5.2)
Jak w prosty sposób umieścić odnośniki do artykułów z jakiejś kategorii w innym artykule ?
Problem tkwi w tym że artykuły z tej kategorii nie widnieją w menu na stronie więc nie są dostępne bezpośrednio dla użytkownika - więc skąd skopiować adres takiego artykułu żeby można było zrobić link do niego ?

inkos
05-06-2008, 15:01
Watek nadaje się do kosza. Edytor JCE a w nim Link Manager - proste. :)

Esc
07-06-2008, 11:45
A skoro juz jestesmy przy JCE ma ktos pomysl skad on bierze CSS. Bo raczej nie z tej sciezki ktora mozna zdefniowac w konfiguracji.

inkos
07-06-2008, 11:47
A skoro juz jestesmy przy JCE ma ktos pomysl skad on bierze CSS. Bo raczej nie z tej sciezki ktora mozna zdefniowac w konfiguracji.
Bierze skąd ma brać czyli z tego co ma domyslnie w konfiguracji lub wpisane przez uzytkownika.

Esc
07-06-2008, 11:54
inkos a sprawdzales to bo jakos u mnie to nie dziala. Obojetne czy dam link do tego czy innego arkusza stylow w konfiguracji nic to nie zmienia.

Dodam aby nie bylo niejasnosci ze chodzi mi o wersje pod 1.5 i wiem ze ona nie jest jeszcze finalna dlatego pytam bo moze jakis blad to jest

inkos
07-06-2008, 11:59
Wersja pod 1.5.x jest testowa wiec jesli nie masz najnowszej wersji to nie ma tematu. Szkoda czasu na testowe wersje. A czy jest problem czy nie - sprawdzaj na stronie i na forum JCE.