PDA

Zobacz pełną wersję : VM 1.1.0 - Problem z CSV



Szibena
05-06-2008, 21:59
Witam!

Korzystam J! 1.5.2, VM 1.1.0 oraz CSV Improved 0.8. Kiedy stworzyłem (zgodnie z zaleceniami, które znalazłem na forum.virtuemart.pl) plik CSV wszystło ładnie zostało zaimportowane. Podczas testów dostrzegłem jednak, że jeśli klient chciałby wejść w jakąś kategorię w której znajdują się produkty strona bardzo długo się wczytuję, a po dłuższej chwili FF informuję, że nie jest w stanie otworzyć tej strony.

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Potrzebuję szybkiej pomocy, gdyż mój sklep nie działa już 2 tygodnie i by działał poprawnie trzeba tylko to zmienić.

Szibena
06-06-2008, 20:51
Witam ponownie!

Nie próżnując próbowałem różnych sposobów, by jakoś usunąć błąd. Odinstalowałem CSV Improved 0.8 i zainstalowałem 0.9 beta, ale beta na razie nie działa. Więc reinstalowałem CSV Improved 0.8. Przy imporcie korzystam z domyślnego szablonu, chyba ma on nazwę CSV Product Import. Cóż nie przyniosło to żadnego efektu. W załączniku zamieszczam swój plik CSV, który importuję. Być może zrobiłem jakiś błąd.

Bardzo proszę o pomoc.

P.S - Korzystam z Open Offica. Kodowanie ustawiłem na UTF-8, separator pól ^, a separator teksu ~.

ainow
07-06-2008, 00:16
Czy podkategorie "Kluby", "Kraje" masz zapisane w bazie ze spacją z przodu?
Jeśli nie, to popraw zapisy w pliku csv i spróbuj zaimportować ponownie.

Szibena
07-06-2008, 01:30
Tak! Dzięki Ci wielkie ainow! W życiu bym na to nie wpadł!

mroku007
16-06-2008, 16:22
Witam Wszystkich !!!

Korzystam z J! 1.5.3, VM 1.1.0 Koledzy mam taki problem : Po zainstalowaniu CSV Improved 0.8 wyskakuje mi coś takiego umieszczone w załączniku.

Brak możliwości importowania z plików CSV oraz xml.

Bardzo proszę o pomoc