PDA

Zobacz pełną wersję : Możliwość wstawiania banerów w kilku pozycjach oraz który na jakiej stronie



rzodkiewka
12-11-2005, 14:10
Chciałbym aby dotychczasowy moduł banners miał funkcję umieszczania banerów np. w miejscu baner i np. w pozycji right
Po priomo - brakuje w komponencie możliwości wybierania dla jakiej strony jaki banner - losowanie też dobre - ale nie zawsze

Prosiłbym o jakieś porady jak coś takiego stworzyć, czy jest już coś takiego Z góry thanks

livio
12-11-2005, 14:31
Istnieją boty do Joomla! pozwalające na wstawianie modułów gdziekolwiek sobie wymarzysz.

rzodkiewka
12-11-2005, 14:40
ech nie pojemajet - chciałem dostać raczej konkretną odp. i na temat - a chyba nie dostałem w żadnej formie ... :cool:

livio
12-11-2005, 14:49
Wybacz, ale nie pamiętam nazwy, na Joomla.pl (http://www.joomla.pl/) cosik było.
Wstawiasz jakikolwiek moduł, gdziekolwiek.
W tym bannery.

stone
12-11-2005, 19:27
Przepraszam ze nie na do konca odpowiem na Twoje pytanie, ale wydaje mi sie iż jezeli potrzebuje bardziej zaawansowanych zachowań banerków to raczej bym zalecal instalacje niezaleznego phpAdsNew, troche nauki obsługi a potem to już czysta rozkosz:)

rzodkiewka
12-11-2005, 21:48
spoksio @Stone, ale zbytnio nie skumałem jak ja mam go użyć z joomla! mam ver 2.06 - wprawdzie na szybko ja go potestowałem, ale nie chcę zbytnio bezsensownych ruchów wykonywać - nio nic dzięki i kiedyś go potestuję a póki cio to:
proszę j. o jakieś inne lżejsze porady - jak wogóle są ....

zwiastun
13-11-2005, 00:42
A tak w ogóle panowie, to o co chodzi, o radę, jak coś zrobić, czy o pomysł do przyszłej joomli. Jeśli o to pierwsze, to post należałoby przenieść, jeśli o to drugie, to wypowiedzi jakieś nie na temat.

A w sprawie banerków: można je umieszczać w tylu modułach, ile sobie zażyczycie - nie ma zadnego ograniczenia, wystarczy mieć miejsce w szablonie. I na takich stronach, na jakich checie.
A poza tym jest artBanners

rzodkiewka
13-11-2005, 01:20
Nio ogólnie ten temat jest mixem, a artbanners nie chodzi pod joomla.

zwiastun
13-11-2005, 02:58
artBanners nie sprawdzałem, jeśli masz czas, sprawdź ten zamieszczony najoomlademo.pl, bo moim zdaniem powinien chodzić, chociaz kto wie.
Ale dysponujesz prostszym rozwiązaniem: skopiuj moduł banery. nazwij jak chcesz, umieść w nim odpowiednie id klientów i wsadź w odpowiednie obszary (pozycje) templatki. Powinno grać.

rzodkiewka
14-11-2005, 10:17
Tak dzięki, twój chodzi - pod webserv nie, ale roxr.com tak Super j. raz dzięki

Temat już został dobrze opisany co robić, by taki cel uzyskać, więc myślę, że można już go przenieść. Pozdrówka