PDA

Zobacz pełną wersję : RSS z frontowej, ale również z umieszczonego tam modułu newsowego



ADE
07-06-2008, 16:21
Witam,

Chciałem się poradzić odnośnie dodatku RSS umożliwiającego subskrypcję nagłówków z mojej strony.

Tradycyjny moduł wyświetla nagłówki tylko z frontpage. Problem w tym, że ja do prezentacji newsów używam również modułu NewsShow produkcji Gavicka.

Stąd moje pytanie, czy jest jakiś dodatek, który pozwoli mi uchwycić nagłówki
z newsów wyświetlanych na stronie frontowej, lecz za pomocą modułu?

Pozdrawiam.

ADE
16-06-2008, 15:51
Witam ponownie,

Niestety nadal nie wiem jak sobie z tym problemem poradzić. Chodzi mi o jakiś dodatek, który będzie "chwytał" nowe pozycje dodane na stronie, ale nie opublikowane na frontpage, przy użyciu tradycyjnego komponentu.

Po prostu, u mnie na stronie, nie mogę wszystkiego publikować przez com_frontpage, muszę korzystać z boxów, dlatego, że nie wypada (w moim przypadku), aby treści z różnych dziedzin się gryzły.

Czy mogę prosić chociaż o podpowiedz, co mogę z tym zrobić?

Pozdrawiam serdecznie.

vandervelde
16-06-2008, 16:11
komponent RD RSS sciaga wszelkie aktualizacje na stronie, z kazdego menu strony...tylko jak sie go odpali to w defaulcie niby ma sciagac wszystko, ale tego nie robi, wyjsciem z tego jest zalozenie nowego kanalu i zaznaczenie skad ma sciagac naglowki...

ADE
20-06-2008, 11:03
Witam,

Rd Rss nie współpracuje poprawnie z joomla 1.5. Wiem, że jest jeszcze DS-Syndicate, ale również nie działa z joomla 1.5. No cóż, pozostaje chyba poczekac, aż owe dodatki zostaną dostosowane do J 1.5.

Dzięki za pomoc.

vandervelde
20-06-2008, 11:40
co znaczy ze nie wspolpracuje poprawnie, bo chce w koncu zaktualizowac Joomle do 1.5...

ADE
20-06-2008, 16:18
Tzn. utworzyłem ten kanał, pozaznaczałem w opcjach, co ma wyświetlać i zwyczajnie nie wyświetla niczego, jeśli kliknie się w odnośnik, pusta stronka.
Wiem, że to dobry component (chwalony), tak jak DS-Syndicate, ale nawet na extension.joomla, nie ma wersji dla joomla 1.5, jest tylko dla 1.0.x.

Przejrzałem te 3 stronki z dodatkami tego typu na ext.joo i właściwie jeszcze tego typu componentu dla joomla 1.5 nie ma. Trzeba będzie poczekac.