PDA

Zobacz pełną wersję : Problem. Pomocy



lakersfan
08-06-2008, 16:19
po instalacji akobook nie moge wejsc w panelu admina do components. pojawia sie cos takiego: Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 23040 bytes) in /var/www/sites/yoyo.pl/o/p/opiekunka/includes/Cache/Lite.php on line 531

co mam z tym zrobic?? da sie to jakos naprawic ??:( moja wer joomla to JoomlaPE1_0_15a.

kurtz
08-06-2008, 17:56
jak już na prawde nie umiesz czytac komunikatów to se kliknij w łacze

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fforum.joomla.pl%2Fshowthr ead.php%3Ft%3D19128&hl=pl&ie=UTF8&sl=en&tl=pl

Dylek
08-06-2008, 19:23
Sprawa do adminow serwera - przydzielenie wiekszej ilosci pamieci dla wykonywania skryptow php. Bylo dziesiatki razy na forum.

zwiastun
09-06-2008, 02:53
Także nieużywania skryptów, które wołają o przydzielenie im jeszcze. W ciągu ostatniego miesiaca piszę już chyba z 4-5 raz, ze akobook jest już zabytkiem muzealnym

lakersfan
09-06-2008, 09:03
Dylek i zwiastun dzięki. Obawiam się, że zwrócenie się do adminów nic nie da, bo to darmowy serwer. Jest jakakolwiek możliwość naprawy ręcznej??Aby wrócić to stanu sprzed instalacji tego nieszczęsnego Ako??

A ty o żydowskim nicku - Icku jak już naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem to se wróć do przedszkola. Ja nie pytałem co to znaczy, bo to wiem tylko jak to naprawić. Widzisz różnice?

kurtz
09-06-2008, 22:21
wiec antysemito błaźnie odpowiem Ci tym samym tonem, gdybyś rozumiał o co pytasz, pytanie nie zostałoby postawione.

pomysl ... kto się bardziej ośmieszył.

lakersfan
10-06-2008, 15:12
Ha ha ha ha:eek::eek: dawno się tak nie uśmiałem zabawny jesteś Icku. Pogrążasz się i pokazujesz jak daleko jesteś niewykształcony, żeby nie powiedzieć po prostu głupi. Wg ciebie żydowski znaczy antysemicki ?? Nie rozumiesz podstawowych rzeczy i pojęć. Typowe zachowanie małego człowieka z kompleksami. Twoje posty są zbędne piszesz swoje głupoty nikomu nie pomagając. Nabijasz żeby być fajny ?? Poradziłem sobie sam a ty rób w rozrywce dla ludzi bez liceum bo to twój poziom i do tego właśnie się nadajesz. Napisz coś jeszcze to pewnie nie tylko ja będę miał z tego ubaw.