PDA

Zobacz pełną wersję : Liczba kolumn w archiwum



Jdwind
13-06-2008, 05:41
Witam,
mam archiwum artykułów na stronie i wyświetla mi to tak, że na górze jeden art a reszta jest wyświetlana w dwóch kolumnach. Można to ustawić tak, żeby była tylko jedna kolumna?
Pozdrawiam

inkos
13-06-2008, 11:06
Można tak ustawić ale najpierw trzeba przeczytac kilka stron na pomoc.joomla.pl albo sprawdzic opcje dostępne na zapleczu. ;)

Jdwind
13-06-2008, 11:16
Sęk w tym, że - szanowny Inkosie - wykonałem obydwie, w/w przez Ciebie rzeczy. Staram się zazwyczaj najpierw przeszukać forum, potem przelecieć google i dopiero wtedy zadać pytanie tutaj. Acha, jeszcze wcześniej zaglądam do książki Joomla! system zarządzania treścią i Joomla! ćwiczenia, które to pozycje obie posiadam w swojej biblioteczce. Jeżeli natomiast czegoś nie znalazłem, to raczej z tytułu tego, że być może nie wiedziałem jak poprawnie zadać pytanie "szukajkom". A teraz możesz mi podpowiedzieć, gdzie znajdę szukane informacje? Będę Ci niezmiernie wdzięczny.
Pozdrawiam.
EDIT: z tym, że - żeby było jasne - nie chodzi mi o wyświetlanie archiwum jako link w menu tylko jako moduł archiwum i ilość kolumn. Ustawić się to na pewno da, bo widziałem na jakiejś stronie, tylko nie bardzo mogę znaleźć właśnie jak i gdzie :/
Pozdrawiam.

hidden
22-07-2008, 13:08
No szkoda, że Ci nikt nie odpowiedział, bo ja mam ten sam problem i nie mogę sobie z nim poradzić do dzisiaj.