PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam Galeri Starcie 2



remix
24-04-2006, 22:54
Sorki to znowu ja... jest mi glupio ze znowu zakladam podobny temat ale tamten ktos bardzo uprzejmy zamknal nie dajac mi zadnej szansy na odpowiedz... za co SERDECZNIE DZIEKUJE!!...

A wracajac do tematu... to przekopalem forum uzywajac opcji szukaj... i nic
wpisywalem doslownie wszystko co mi przychodzilo do glowy nie wiem moze z powodu choroby i przemeczenia nie moge znalezc ale szukalem nawet w google juz nie interesowal mnie konkretnie dodatek do Joomli ale wogole cos co by mi pomoglo w stworzeniu galeri z linkami do obrazkow... no ale nie stety nic nie znalazlem poza wypasionymi galeriami lecz bez tego malego bajerku...

magic
24-04-2006, 23:16
Tamten ktoś widać uznał (słusznie), że temat zamknięty, odpowiedź konkretna i wyczerpująca.
Większość przedmiotowych dodatków do Joomla! opisanych pod wskazanymi adresami posiada możliwości, które "oszczędnie" i niedbale opisałeś jako swoje dążenia. Powiem więcej - wyłacznie w oparciu o standardowe możliwości jakie daje Joomla! mozna z powodzeniem zrobić to o czym napisałeś. No chyba że jeszcze co innego chodzi ci po głowie, co trzymasz w głębokiej tajemnicy - ale to już wyłącznie twój problem.
Zapoznaj się dokładniej z Joomla!, z dodatkami.
Jeśli będziesz miał KONKRETNE pytanie - problem: zadaj.
Trzeciego starcia nie będzie.

remix
24-04-2006, 23:24
Noo widze ze administratora ponioslo troszke... za swojej kariery zwiedzilem setki for polskich i zagranicznych i nikt mi nie pojechal... az do dzis...
no ale okaa...
"Powiem więcej - wyłacznie w oparciu o standardowe możliwości jakie daje Joomla! mozna z powodzeniem zrobić to o czym napisałeś"
A czy standardowo Joomla! ma galerie ?? Wydaje mi sie ze nie tak wiec o czym my tu rozmawiamy??

Grzecznie pytalem o jakas podpowiedz konkretniejsza co jak gdzie...
ZoomMedia Gallery tak fajna galeria ale przegladalem jej demko i nie widzialem zeby przy jakim kolwiek zdjeciu pokazal sie link wiec pytam jak to zrobic w koncu to jest forum na forum jedni sie pytaja w celu nauki a inni im odpowiadaja z dobrej woli a nie jada po nich nie udzielajac konkretej odpowiedzi i blokujac temat tak jak zrobiles to wlasnie ty...
I na dzien dzisiejszy stwierdzam jedno... Joomla! Nie ma Dobrego wsparcia...

Edit:
PS. Odnosnie konkretnego pytania
Wydaje mi sie ze konkretnie zapytalem podajac linka http://www.tapety.darmowe.wsieci.info/download.php?i=1091
i pytajac czy jest i jak zrobic zeby ukazal mi sie link do obrazka tak jak to jest na tej stronie bo taka wlasnie mam zamiar tworzyc! tyle ze ze swoimi pracami

PS 2. "Oszczednie"?? hmm w sumie nie widze sensu rozpisywania tematu i zasypywania tematu nie potrzebnymi danymi... Zapytalem Podalem linka mozna wejsc zobaczyc co mam na mysli... uwazam ze kazdy kto ma oczy i umie czytac zrozumie co mam na mysli...

magic
25-04-2006, 00:06
1. Odpowiadam gwoli wyjaśnienia zarówno Tobie, jak i wszystkim innym, którzy coś by chcieli, ale sami nie wiedzą co, albo nie mają ochoty wyjasnić szczegółowo, albo nie zadali sobie trudu, żeby samemu się najpierw zorientować, albo nie mają takiego zamiaru i oczekują rozwiązań podanych na tacy (niepotrzebne skreślić).

2. Twoje pytanie brzmi mniej więcej tak:
"Chcę nabyć pojazd. Żeby poruszał się do przodu, do tyłu i na boki też żeby skręcał. Proszę mi podać adres skąd go mogę odebrać"
Po głębszych przemyśleniach można by w odpowiedzi zasugerować:
- samolot?
- prom kosmiczny?
- balon?
- rower?
- czołg?
- kajak?
.
.
.
.
??
Po jeszcze głębszym przemyśleniu tematu osobiście zasugerowałbym ten adres: http://www.pw.utc.com/
Robią naprawdę dobre silniki i nawet jak do deski przykręcisz, to polecisz.
W kosmos.

3. Co do Joomla! jako narzędzia do publikacji obrazków z linkami to się głęboko mylisz. Można to zrobić wykorzystując jedynie standardowe, wbudowane narzędzia - na co najmniej dziesiątki różnych sposobów, a każdy z lepszym efektem niż pod adresem jaki podałeś.

4. Przy pomocy mnóstwa dodatków opisanych pod adresami jaki otrzymałeś można to co chcesz zrobić jeszcze lepiej, inaczej... I wcale nie muszą to być galerie. Zależy co tak naprawdę chcesz. Sam musisz wybrać (czołg?, łódź podwodna? ... )

5. Czy Joomla! ma dobre wsparcie - to zależy wyłącznie od Ciebie. Rozeznaj porządnie temat publikacji "tapet z linkami", a jak Ci się przejaśni - udzielaj wsparcia w podobnych sprawach.

6. To nie ja zamknąłem poprzednio temat.
Robię to jednak tym razem.
Dalsza dyskusja jest zwyczajnie bezprzedmiotowa.
Skorzystaj z porad, zorientuj się co i jak, wróć jak będziesz miał bardziej konkretne problemy / pytania.