PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Joomlą - jakiś limit wielkości publikowanej treści?



Colly
14-06-2008, 18:41
Witam,

mam taki problem. Otóż na stronie mam 66 opublikowanych artykułów, 4 materiały statyczne i jak dodaję kolejny artykuł, to dopóki nie jest on opublikowany, to strona działa. W chwili publikacji artykułu, strona przestaje działać - wyświetla się czysta biała strona.

Nie zależy to jednak od liczby opublikowanych artykułów, lecz od liczby znaków w każdym z nich. Zauważyłem, że by móc wrzucić duży artykuł i wszystko działało, muszę zakończyć publikację kilku mniejszych artykułów :(

Wiecie coś o limicie Joomli pod względem opublikowanej liczby znaków? Czy ktoś się z czymś takim spotkał? Może mieć z tym wspólnego to, że mam stronę na Yoyo?

Z góry dzięki.

PS. Chodzi zarówno o zwykłe artykuły jak i materiały statyczne. Jeżeli wstawię w którymś menu łącze do materiału statycznego, dzieje się to samo, czyli biała strona :/

PS2. Przepraszam, że piszę w tym podforum, ale forum "Administracja Joomla!" mi nie działa.
(http://forum.joomla.pl/forumdisplay.php?f=5)

inkos
14-06-2008, 23:31
Jest cos takiego jak wielkosc bazy danych. Moze po prostu ja przekraczasz. :) Zreszta przy takiej ilosci szczegolow mozna tylko wrozyc z fusów a nie odpowiadac.

Colly
15-06-2008, 11:00
Jeżeli chodzi o samą bazę danych, to zajęte mam 13,75 MB, a wielkość max bazy na serwerach Yoyo to 75 MB, więc raczej nie to jest przyczyną.

Ponadto artykuły normalnie się zapisują i mógłbym ich zrobić jeszcze mnóstwo, byleby nie były opublikowane. Problem po prostu występuje, jak dany artykuł publikuję, czy też wstawiam do menu linka do nowego materiału statycznego. Po zakończeniu publikacji wszystko wraca do normy. Dziwne :confused:

Jakie jeszcze ważne szczegóły mam podać?

inkos
15-06-2008, 11:18
Jakie jeszcze ważne szczegóły mam podać?
Jaka Joomla bo to mi coś wygląda na jakąś przedpotopową 1.0.12???? Info masz na dole strony w panelu

Colly
15-06-2008, 11:26
Na dole w panelu jest napisane dokładnie tak:
Joomla! 1.0.13 Stable [ Sunglow ] 21 July 2007 16:00 UTC

Jest to wersja polska.