PDA

Zobacz pełną wersję : Error po zalogowaniu w IE7



Stanley79
16-06-2008, 00:05
Po próbie zalogowania się w IE7 wyskakuj mi błąd:

Program Internet Explorer nie może otworzyć miejsca internetoweog...
Operacja zostanie przerwana

Dziwne bo w firefoxie wszystko jest w porządku, problem ten pokazuję się również po kliknięciu na przycisk "Przypomnij hasło"

crazyluki
16-06-2008, 01:18
wróżka śpi.

Zapraszam do regulaminu forum, uzupełnij temat o brakujące informacje.

lukaszrumk
09-07-2008, 10:47
Mam podobnie, w firefoxie strona odpala się bez problemu natomiast w IE wyskakuje "program Internet Explorer przestał działać" i trwa wyszukiwanie problemu. Sprawdzałem na 2 komputerach i jest tak samo. Błąd ale jaki??

inkos
09-07-2008, 19:21
Błąd ale jaki??
Harry potter poszedł spać, wróżka na wakacjach na karaibach, w szklanej kuli chwilowo hodujemy wieloryby, natomiast akta naszych tajnych słuzb są zamknięte do jutro - bo i po trzeciej więc nikt nie pracuje. W takim razie jak nie chcesz współpracować to musisz poczekać jak któremuś z powyższych uda się zdobyć adres Twojej strony.

lukaszrumk
09-07-2008, 21:43
Nie rób sobie jaj kolego takimi odpowiedziami. problem rozwiązany, wystarczyło wyczyścić ciasteczka.

robbertson
22-07-2008, 12:21
Po próbie zalogowania się w IE7 wyskakuj mi błąd:

Program Internet Explorer nie może otworzyć miejsca internetoweog...
Operacja zostanie przerwanaDziwne bo w firefoxie wszystko jest w porządku, problem ten pokazuję się również po kliknięciu na przycisk "Przypomnij hasło"

Witam
Mam podobny problem, podczas wczytywania strony w ie wyskakuje blad jak powyzej.

Ma Ktos moze jakies sugestie??
Pod ff oczywiscie wszystko dziala. http://industria24.nazwa.pl/industria24/

Z gory dziekuje

Pozdrawiam
Robert

zwiastun
22-07-2008, 13:44
Teraz inkos i crazyluki odpowiedzą, jak wyżej, a Ty napiszesz, żeby sobie jaj nie robić.
Jak masz taki sam problem, to masz takie same rozwiązanie. Jak rozwiązanie nie przynosi skutku, to widocznie Twój problem na czym innym polega. Tylko tutaj naprawdę nie ma wróżbitów! i jasnowidzów.

klotho
31-07-2008, 21:35
czyszczenie ciasteczek nie przynosi rezultatów, problem powtarza się. Po zalogowaniu się na stronie w IE7 wyskakuje wspomniany wyżej błąd.
Mam zainstalowane dwie joomle 1.5.2 i drugą 1.5.3 (problemem napewno nie jest serwer więc nie będę podawał parametrów, zaraz wyjaśnię dlaczego) konfiguracja obu stron jest niemal identyczna. Tylko o dziwo - jedna działa naormalnie w IE7 a druga nie. Różnią się szablonami. Nie umiem rozwikłać tej zagadki sam, więc pewnie zrezygnuję z "toksycznego" szablonu, bo co innego może być powodem?
Tak samo jest z redagowaniem artykułów z poziomu witryny - przy jednych szablonach działa wstawianie obrazków, przy innych są ikonki z krzyzykiem, choc chody ustawione są tak samo...

Joomla jest darmowa, więc niektórzy produkuja darmowy szajs do niej w postaci szablonów i modułów/dodatków a jeszcze inni zarabiają na niedziałających w każdych warunkach dodatkach, które sprzedają do okreslonych wersji z określonymi ustawieniami, z którymi nie działają inne dodatki i tak błedne koło. Stworzyłby ktoś coś porządnego od a do z co działa a tymczasem okazuje się, że joomla jest dziurawa jak polskie drogi. Sorry za tą krytykę, ale czasem szczęka opada. Cóż świata zbawić się nie da :D

inkos
31-07-2008, 23:59
Cóż świata zbawić się nie da :D
Ale korzystac z najnowszych wersji a nie czegos o czym wiadomo ze ma niedociagniecia to już można. ;) I nie oznacza to ze do tego wymagany jest super system oknami zwany (nazwa wzięła się od faktu iż pierwszy komputer na ktorym to zainstalowano opuscil pomieszczenie przez ten wlasnie otwor po tym jak ukazal się niebieski... :D Ale to juz temat na inne forum. :)

Stanley79
01-08-2008, 00:09
To jakby co to u mnie błędem był swfobject :) hehe, zmieniłem sposób wyświetlania flasha na inny i działało.

"Metoda prób i błędów"... polecam ;p

klotho
01-08-2008, 19:23
Tak jak wsponiałem moje strony różniły się szablonami, a w jednym był flash, i właśnie w tym przypadku wyskakiwał błąd. Jeszcze tylko muszę zmienić kod w pliku html i będzie oki. Czasami to diagnozę można "wywróżyć" :D