PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi2



marsjan1985
17-06-2008, 10:45
Skąd moge sciągnać SOBI2 RC 2.7.3. Potrzebna mi akurat ta wersja i nie moge jej znalesć. Znajduje same te najnowsze.

inkos
17-06-2008, 12:49
Skąd moge sciągnać SOBI2 RC 2.7.3. Potrzebna mi akurat ta wersja i nie moge jej znalesć. Znajduje same te najnowsze.
Zapytaj o to na stronie autora lub w google. ;) Przy okazji wymien powod dlaczego wlasnie akurat ta wersja RC czyli teoretycznie do testow a nie do uzycia na produkcyjnej witrynie.

marsjan1985
17-06-2008, 12:57
w google własnie nie moge znalesć. A potrzebna mi ta wersja bo robie katalog firm na pewnej stronie, który ma byc identyczny z katalogiem stworzonym na innej stronie. Bardzo mocno przebudowałem to sobi i na nowszej wersji wyskakuja mi rózne błędy. Ja zainstalowac tę wersje i podmienic odpowiednie pliki i miec juz gotowe :)

inkos
17-06-2008, 13:00
Bardzo mocno przebudowałem to sobi i na nowszej wersji wyskakuja mi rózne błędy. Ja zainstalowac tę wersje i podmienic odpowiednie pliki i miec juz gotowe :)
Rozumiem potrzebę ujednolicenia wyglądu i niechęć do odszukiwania i wykonywania tych samych modyfikacji na zmienionym kodzie komponentu. Jednak dla bezpieczenstwa Twojej witryny jak i pracy samego komponentu polecam wykonanie takich prac. Lepiej je wykonac teraz niz po tym jak twoja strona moze nie przezyc spotkania z "przyjaznymi inaczej" intruzami. Wersje RC to wersje testowe wiec nie powinny byc baza dla produkcyjnych elementow witryny.

marsjan1985
17-06-2008, 13:03
ok moze tak zrobie :). dzieki i pzodrawiam

neo_fox
18-06-2008, 09:47
Wersje RC to wersje testowe wiec nie powinny byc baza dla produkcyjnych elementow witryny.

Gwoli ścisłości: najnowsza wersja SOBI2 to też RC (RC 2.8.6 niedługo wyjdzie 2.8.7). SOBI2 prawdopodobnie będzie zawsze w wersji RC ze względu na sytuację prawną w Niemczech :(

Tak czy inaczej, jak napisał Inkos, update jest bardzo wskazany.


Pozdrawiam,
Neo

inkos
18-06-2008, 14:03
Neo_fox: Dzięki za wyjaśnienie.
marsjan1985: Skorzystaj z rad i opracuj swoje poprawki na najnowszej wersji RC. :)