PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd Logowania do panelu administracyjnego - Invalid Session



jmick
17-06-2008, 15:24
Przeszukałem całe forum i niestety nikt żadnego rozwiązania nie podał. Kilka informacji o mojej dwudniowej walce z zainstalowaniem Joomli. Instalacje prowadziłem zarówno wersji 1.5, jak i 1.015 z opcją panelu administracyjnego po Polsku. Za każdym razem gdy chcę zalogować się do panelu administracyjnego wyskakuje błąd Invalid Session. Tak dzieje się niezależnie od komputera, sieci bo próbowaliśmy w różnych miejscach Polski i ten sam błąd!
Nic nie dały porady typu załóż folder "tmp" czy przeinstaluj na inną wersję. Administrator serwera upiera się, ze ustawienia na serwerze są OK bo on instalował sam joomle na nim i działa. Nie chce mi pomóc twierdząc, że to nie jego działka. Czy ktoś spotkał się z tym problemem??? Czy zmiana serwera coś zmieni? Ponoć to problem z zapisem sesji i trezba sprawdzić ścieżkę zapisu czy jest prawidłowa, ale ja nie wiem jak się to robi. Nie jestem informatykiem. Proszę o pomoc i konkretne podpowiedzi. Dodam, że strona przykładowa działa. Adres tej strony www.dorodzin.gliwice.opoka.org.pl Pozdrawiam jmick