PDA

Zobacz pełną wersję : Pusta strona artykułu z galeria pod IE6



metmusic
18-06-2008, 18:26
Mam następujący problem:

Instaluje dodatek Easy eXtended Gallery (ostatnia wersja) lub inne galerie zdjęć/obrazów.
Wszystko konfiguruje jak należy. Mam w menu zrobiony link listy artykułów oraz w artykułach odpowiednie wywołania galerii.

Pod IE7 oraz FF wszystko wyświetla się jak należy. Pod IE6 przy pierwszej próbie wejścia w artykuł (tylko z galerią) dostaje pustą stronę. Bez żadnego komunikatu, błedu. Po prostu biała pusta strona. Po odświeżeniu w przeglądarce strony ładuje się wszystko jak należy. Po wejściu w kolejny artykuł z galerią znowu to samo. Trzeba odświeżyć. Odświeżanie jednak wystarczy zrobić raz. Później już za pierwszym razem wchodzi do arta z galerią.

Po wyłączeniu i włączeniu przeglądarki wszystko od początku. Pierwsza próba - pusto, odświeżenie - ok.

Czy ma ktoś jakiś pomysł czego ten problem dotyczy? Wpierw myślałem że to problem Easy... ale jak zobaczyłem, że z innymi dodatkami (nie wszystkimi) dzieje się to samo to zwątpiłem...

Zainstalowałem stronę na innym serwerze i wszystko śmiga OK, także pod IE6. Jakie ustawienia serwera mogą mieć na to wpływ? Wpisanie adresu strony bezpośredio w pasek adresu powoduje bezproblemowe wywołanie zawartości. Klikanie na link prowadzący do tej zawartości daje białą stronę.

Mam:
Joomla 1.0.15 utf8 pl
PHP 5.2.6
MySQL 5.0.51a

Z góry dzięki za pomoc

P.S.
Jeśli ktoś potrzebuje dowodu to proszę spojrzeć pod link:
http://artcombo.marcinwojcik.pl/content/view/13/13/

Przypominam że pod FF i IE7 działa OK. Problem jest tylko z IE6