PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wyświetlaniem kontentu (&page=)



papaj84
19-06-2008, 11:28
Witam wszystkich,

Bardzo proszę o pomoc, bo walczę z tematem kilka dni i nie mogę sobie poradzić.

Zainstalował Joomlę 1.0.15 + Joomfish, VirtueMart. Wszystko działało bez zarzutu i nadal działa, oprócz jednej kwestii.

Nie pojawiają mi się żadne artykuły na stronie. Oczywiście są opublikowane i wszystko funkcjonowało prawidłowo do pewnego czasu. Nie wiem czy wprowadziłem jakieś błędne modyfikacje, ale nagle artykuły przestały się wyświetlać.

Produkty w VirtueMarcie wyświetlane są prawidłowo, strona kontakt również. Prawidłowo prezentowane są nawet przeglądy artykułów. Problem dotyczy jedynie materiałów statycznych i artykułów.

Z ciekawostek, jakie udało mi się zauważyć. Po kliknięciu w ikonkę do druku, cała treść artykułu jest wyświetlana prawidłowo w okienku.
Ponad to zauważyłem, że gdy dodam do nagłówka http parametr &page=0,
artykuł, który nie był wyświetlany, staje się widoczny.

Gdy jestem zalogowany artykuł również nie jest prezentowany, a na ikonce edycji wyświetla się dymek z napisem "nieopublikowany" (mimo, że to nie prawda ).

Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem, albo domyśla się, gdzie leży problem. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

msamoj
15-07-2008, 20:46
Po aktualizacji VM z 1.0.15 do 1.1.0 miałem ten sam problem. Pomogło odinstalowanie dodatku o nazwie mosproductsnap - wszystkie artykuły powróciły.