PDA

Zobacz pełną wersję : CB Profil - pozycje : miejscowosc,wiek,płeć...



l4uke
21-06-2008, 10:21
Witam .

Aby zrobić profil CB który ma wiele pozycji jak wiek, miejscowosć,opis,płeć,zainteresowania itd... Potrzebny jest do tego plugin, czy wystarczy w jakiś sposób stworzyć pozycje w CB bez dodatkowych wtyczek ? Dokładnie chciałbym aby wyglądało jak na tej stronie .

http://demo.templateplazza.com/comuna_plazza/index.php?option=com_comprofiler&task=userProfile&user=71

Jeśli ktoś sie orientuje jak to można zrobić, proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam
l4uke

wafcio
22-06-2008, 13:15
dodajesz poprostu pola do profilu (pobaw się troche z tym komponentem a na pewno znajdziesz co gdzie trzeba ustawić), plugin nie jest potrzebny do tego o co ci chodzi.

l4uke
22-06-2008, 14:15
Robie to od kilku dni ... I nie mogę znalezc .Tak więc proszę o odp. I jeszcze jedna rzecz, chciałbym zmienić kolor czcionki w profilu, w którym pliku mogę to zrobić bo sprawdzałem index.html - ale tam nie ma nic aby mozna było to zrobić.

wafcio
22-06-2008, 19:50
Wchodzisz w menu komponenty -> Community Builder -> Fields (czy coś podobnego) i tam dodajesz nowe pole, jak chcesz zmienic koloro to zapewne pobaw się z plikiem css, chwilowo nie mamm nigdzie zainstalowamego community buildera (tam gdzie miałem jest konserwacja serwera) więc dokładnie powiedzieć ci nie moge z tymi polami.

l4uke
23-06-2008, 11:01
Tak, jest 'field management' ale to nie rozwiazuje problemu gdyż ta opcja tworzy 'informacje kontaktowe' w zakładkach na dole . Chciałbym aby pole które stworze było obok avatara w prawej kolumnie pod ' ostatnia data zalogowania ' itd ...

Jeśli chodzi o kolor czcionki w profilu , to sprawdziłem cały plik css stylu który mam ustawiony i niestety tego zmienić tam nie można
. Jezeli ktoś wie w ktorym to piku zmienic, będe wdzięczny za pomoc.

robdk
23-06-2008, 14:41
Utwórz w Tab Manager nową zakładkę i przpisz jej pozycję w "Position:" (chyba będzie to: "w środku") a następnie nowe pola przypisz do tej zakładki (zamiast 'informacje kontaktowe' wybierasz swoją nową...)
Dalej już kombinuj...

henrykdr
17-12-2008, 22:58
Tylko,że zawartość tego dodatkowego pola ma mały rozmiar czcionki, Można to zmienić?
Patrz http://procania.aplus.pl/russell_test/index.php/component/comprofiler/userprofile/jacksclan