PDA

Zobacz pełną wersję : Babska strona do oceny (;



kamax
25-04-2006, 18:11
Witam!!!
Troche pomogłem siostrze w wykonaniu stronki o temetyce typowo ''babowatej'':D. Co o niej sądzicie http://plotka.ovh.org

livio
25-04-2006, 18:47
Wygląd ok: nie razi w oczy, zaokrąglowane narożniki posiada...

Interpunkcja w przynajmniej 1 artykule, włącznie z ortografią są ok.

Podoba mi się też, że zostawiłeś stopkę: oryginalną :).

--

Większość kobiecych/dziewczęcych stron czy blogów wygląda okropnie i całą treścią prezentuje tysiące fotek jakiegoś zespołu. Tutaj tak nie jest.
Wybór Joomli! na takiej stronie pochwalam bardziej niż zakładanie rasowego bloga w polskim internecie, ponieważ dzięki naszemu ulubionemu CMS-owi łatwiej będzie tobie i siostrze wypozycjonować witrynę oraz konfigurować ją i dostosowywać.

Nie obchodziła mnie tutaj zbytnio treść, więc dostajecie razem z siostrą 10/10 pkt.

PS: Jeżeli internet cały będzie w Joomli! czy Mambo, lub innym systemie (byleby nie w systemie) - ja będę uśmiechnięty odwiedzając jakąkolwiek stronę. Zmieńmy internet na lepsze :).

Sova
25-04-2006, 20:21
Tematyka strony..tematyką, ale może ciut mniejsze fotki a stronka będzie bardziej przejrzysta i czytelniejsza - ewentualnie fonta troszkę wieksza..niewiele większa.
Lubię się czasem czepiać...:D

Rybik
26-04-2006, 03:51
Czepiać to się ja lubie :D


Image rotator na sztywno wpisany w templaku razi w oczy
narozniki sa zaokraglone na grafice wiec nie ma sie czym zachwycać, panie Guru ;) to nie krazy ani inne nifty
w sondach grafika siedzi w naglowku i sie czerwono robi przez co nie widac tekstow
w sondach nie pokazuje po zaglosownaiu wynikow od razu ani w prawej kolumnie tylko trzeba raz jeszcze kliknac butona
chyba wszystkie artykuly sa przedrukami z innych portali
ogolnie brak odstepow, tekstyt kleja sie do ramek po bokach wiec trzaby jakis padding tu i uwdzie sypnac
prawa Murphiego -> Murphy'ego
Razi dysproporcja dlugosci modulow newsow i popularnych
"Napisz do nas Nazwa"
gry online - gotowiec - zestaw linkow
źródło strony ma ze 3 sekcje header i kilka definicji tytulu
css sie nie waliduje
xhtml - 25 byków (o to i tak lepiej niz jeden spec od cmsow :D )
shoutbox sie nie miesci
po kliknieciu w banner przywitaly mnie oferty sponsoringu i jakies krocze nie pierwszej swieżosci (dopruderii mi daleko - ale do patologii tez)
w winiecie tytułowej masz OGR zamiast ORG w adresie na polu graficznycm
galeria na jakichs free skryptach nie majacych z joomla wiele wspolnego, templak tez bez zmianStrona ta jak dla mnie nie reprezentuje soba niczego co mozna by oceniac jako godny zauwazenia wklad pracy, babska tez jakos nieszczegolnie - moim prywatnym zdaniem wyglada raczej jak nastawiona na korzysci reklamowe. Tanie sensacje i przedruki, taniec z gwiazdami, smieszne filmy i link do rozkraczonej 50-tki to raczej nie moja tematyka

kamax
26-04-2006, 07:34
Szczerze i wirygodnie to zaimponował mi Pan, panie Rybik;). Przypuszczam, że pracujesz w jakiejś agencji wywiadowczej, bo masz talent do ''dociekania'', no i znasz się na tym co robisz. Dzięki za rady i opinie, postaramm sie zmienic. A strona jest taka jak chciała moja siostra, a u dzieci (17lat) musi byc krzykliwie w miare i rażąco( a ta stonka sie jej podoba). Banner to po prostu moj błąd, bo nie jest moj a go wstawilem.Więc poprawiłem przekierowanie :cool:

Sova
28-04-2006, 10:11
Link do rozkraczonej 50-tki można by uznać za plus - strona o szerokim przekroju wiekowym i dla wszystkich :D

Tadeusz
24-06-2006, 16:17
Kamax, dla mnie ta stronka jest super !!!!

livio
25-06-2006, 13:35
@Rybik: Nieważne, czy Nifty, czy nie Nifty, ale ważne, że działa ;).
Nie gorączkuj się tak :).

PS: Tak, nie zdaje Wam się, zrobiłem sobie długą przerwę, ale powoli wracam :).