PDA

Zobacz pełną wersję : Jce - Już istnieje plik o nazwie "%s" PILNE!!!!



freeriders
23-06-2008, 06:58
Moja wersja joomla 1.0.12 , usiłuje zainstalować bota jce editor wer. 1.1.6. Wcześniej zainstalowaeł komponent jce wer 1.1.6 - pomyślnie.
Przy instalacji bota wyskakuje mi:

Już istnieje plik o nazwie "%s". Próbujesz instalować ponownie ten sam komponent, moduł lub szablon.

Stosowałem się do wskazówek z:
http://www.demo.joomla.pl/content/view/79/11/
tzn: radzi się tam aby usunąć katalogi które powstały przy poprzednich instalacjach:
botów są to zwykle katalogi /mambots/content/ lub /mambots/search/

Problem w tym że tam nie ma żadnych katalogów związanych z jce, szukałem na forum ale nic nie znalazłem, gdzie mogę jeszcze szukać?
Moja strona jet na serwerze www.netlook.pl
Adres do mojej strony: www.infokutno.pl

pozdrawiam.

zwiastun
23-06-2008, 11:07
pewno istnieje
Najpierw instalujemy bota, potem komponent obsługujący administrację.
Pozostałości mogą być w katalogach
/components/
/administrator/components
/mambots/editors

freeriders
23-06-2008, 13:08
... w wielu wypowiedziach znalazłem dokładnie inną odpowiedź typu (nawet na tym forum): najpierw komponent a potem bot, katalogi:

/components/
/administrator/components
/mambots/editors

sprawdziłem, nic związanego z jce juz nie ma ale i tak nadal przy instalacji wyskakuje:

Już istnieje plik o nazwie "%s". Próbujesz instalować ponownie ten sam komponent, moduł lub szablon. :mad::mad:

W demo.joomla.pl podają inne ścieżki na innych stronach jeszcze inne, cms którego lepiej sie nie dotykać... :cool: wieczne problemy, trzeba się przerzucić bo człowiek zwariuje...:mad:

zwiastun
23-06-2008, 17:18
... w wielu wypowiedziach znalazłem dokładnie inną odpowiedź typu (nawet na tym forum): najpierw komponent a potem bot, katalogi:

... Być może, choć nie pamiętam, by ktoś tak pisał, na pewno bym prostował!


... w wielu wypowiedziach znalazłem dokładnie inną odpowiedź typu (nawet na tym forum): najpierw komponent a potem bot, katalogi:

W demo.joomla.pl podają inne ścieżki na innych stronach jeszcze inne.:mad:

Tak, niesłychane, a te inne to jakie? Może jakiś przykład, dowód?


cms którego lepiej sie nie dotykać... :cool: wieczne problemy, trzeba się przerzucić bo człowiek zwariuje...:mad:
Chyba lepiej... Nikt Cię naprawdę do niczego nie przymusza!

freeriders
23-06-2008, 19:51
Zrobiłem backup konta i zrzuciłem go na twardziela. Potem wyszukałem w kompie wszystkich plików z nazwą jce, wyskoczyły wszystkie ścieżki, po nich doszedłem co i gdzie wykasować.:D:cool:

zwiastun
23-06-2008, 20:09
Ciekawe, jakież to nowe, oprócz wymienionych odkryłeś?

freeriders
23-06-2008, 23:56
media/

zwiastun
24-06-2008, 10:01
Ten akurat nie ma znaczenia - w nim są standardowo gromadzone kolejne paczki instalowane zdalnie (z pakietu instalacyjnego) i w nim są rozpakowywane (w nowych katalogach dla każdego następnego instalowanego składnika. Nie był to więc powód ukazującego Ci się komunikatu