PDA

Zobacz pełną wersję : kasowanie tabel przy zapisie



mnich20
23-06-2008, 18:24
Ostatnimi czasy namnożyły mi się błędy.
Teraz mam problem z wstawianiem tabel, a dokładniej wklejam tabele w materiale statycznym zapisuje i po zapisie kasuje mi cala tabele.
nie mam pojęcia już co sie z tym dzieje raz chodzi a raz nie. W czym problem ???

inkos
23-06-2008, 19:18
Problem to:
a - brak znajomości regulaminu
b - brak podstawowych danych co jak i dlaczego
c- mgliste pojęcie o własnym problemie ;)

mnich20
23-06-2008, 20:31
Problem to:
c- mgliste pojęcie o własnym problemie ;)

co rozumiesz pod pojęciami mgliste pojecie o własnym problemie??
czy to ze nie wiem jak ten problem rozwiązać to tak zgadza sie w innym wypadku sie nie zgodze.

Problem jest w tym ze po wklejeniu tabeli do materiału statycznego i zapisie, wklejona tabela jest usunięta i nic nie wyświetla.
sprawdzałem z innym wyglądem [stylem css] gdzie działało i problem sie powtarza wiec droga dedukcji css w nowym wyglądzie strony jest dobry.

zwiastun
23-06-2008, 22:12
Ja też mam problem w zrozumieniu, o czym mowa. CO to znaczy wklejac tabelę? Gdzie, skąd, jak? Co to znaczy, że ona znika? I na koniec, co znaczy, że: droga dedukcji css w nowym wyglądzie strony jest dobry.

mnich20
24-06-2008, 16:57
Dobrze wytlumacze to lopatologicznie :)

Podczas tworzenia materialu statycznego z poziomu panelu administratora, wstawiam tabele wczesniej przygotowana w wordzie za pomoca kopiuj i wklejam ja do pola z opisem tekst glowny. Nastepnie przyciskam przycisk zastosuj i odziwo tabele ktora wkleilem poprostu znika, otwieram podglad materialu statycznego na stronie www i jest pusta zadnej tabeli nie ma. Wiec mysle zamiast wklejac ja z worda wstawie ja za pomoca zrodla HTML, wklejam kod html akceptuje zmiane, pojawia sie tabela w oknie tekst glowny wciskam przycisk zastosuj i co ... tabela znika .... tak jak wczesniej.
Wiec pomyslalem sobie tak "....hymm wczesniej dzialalo, moze to wina nowego szablonu stylu css" , wiec powrocilem do starego i odziwo problem sie powtorzyl. Wiec jesli dzialalo na starym szablonie css, a teraz nie chce to nie wina css'a.
o i caly broblem :)

inkos
05-07-2008, 19:28
W takim razie do mojej poprzedniej listy dopisuję dwa punkty:
d - pomoc.joomla.pl
e - opcje edytora i jego konfiguracja.