PDA

Zobacz pełną wersję : MySQL 5 czy bedzie działało ??



MlodyJopek
25-04-2006, 18:59
mam pyatnie czy joomla pójdzie pod ta bazą danych bo czytałem juz ze sporo czasem problemów jest. I jakby ktos wiedział w czym tkwi problem bo admin serwera powiedział mi ze moze mi dostaosować tak JOOMLE ze bedzie działało dobrze wiec pytam czy to wogóle jest takie łatwe do zrobienia czy tylko mi jakies bajki wciska zebym nie zrezygnował ?? No i co z instalacją komponentów?? Wiem ze są problemy z instalacja automatyczna ale czy udaje sie ich reczna instalacja ja potrzebuje tylko kilku wiec moge sie te kilka dni przemeczyć.

magic
25-04-2006, 23:55
Będzie działało, ale musisz liczyć się z różnymi problemami.
Niektóre problemy rozwiążesz łatwo przy dobrej współpracy ze strony Administratora.
Inne mogą się objawić w ten sposób, że nie będziesz pewien czy to kwestia bazy, czy ... czegokolwiek innego.
Po prostu spróbuj, a jak (z góry) nie chcesz mieć (dodatkowych) problemów - uzywaj MySQL 4.x

MlodyJopek
26-04-2006, 00:25
Właśnie w tym problem ze nie moge bo jest tylko 5. No nic bede meczył admina jak nie bedzie dzaiłało bo obiecał nieodpłatną przeróbke skryptów tak aby działały a działaja na 100% te które potrzebuej bo mam testową wersje na bazie w wersji 4. Narazie czkam az mi aktywuje konto bo juz mi pisze z epomoze a ja nawet nie mam gdzie plików wysłać ;/