PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuje coś do zrobienia zestawienia, przeglądu rynku



demonik
24-06-2008, 12:01
Witam
Troszkę po googlałem, ale albo źle ujmuje moje zapytanie, albo może rzeczywiście niema tego co mi potrzeba, chociaż wątpię w to, dlatego zapytuje tutaj.
Potrzebuję jakiegoś dodatku do joomli, dzięki któremu mógł bym prezentować coś w stylu testu konsumenckiego, porównania/przeglądu rynku.
Chciałbym wprowadzić kilka produktów (w przypadku mojej strony np wiertarki) i ich opisy, parametry techniczne, a potem żeby z tego generowało się jakoś łatwo zestawienie.
Fajnie by było jeśli można by oceniać te produkty np cena, cena/jakość, wyposarzenie.
Dobrze by móc wpisać ceny np z kilku sklepów ( tak dla porównania), a już super było by móc prowadzić historie zmian cen.
Nie chcę robić kolejnego ceneo, żeby nie było :)
To ma raczej służyć jako takie zestawienie i pomoc w wyborze modelu np tej wiertarki, pokazywać parametry, różnice i podobieństwa kilku produktów i ewentualnie opinie użytkowników o tych produktach.

Czy jest może coś w tym stylu gotowego ? Jak to się nazywa ?

inkos
24-06-2008, 14:35
Czy jest może coś w tym stylu gotowego ? Jak to się nazywa ?
Jest a właściwie będzie jeśli stworzysz to samemu albo zlecisz jakiemuś programiście. A jak będzie się nazywało to już Twoja i autora sprawa. ;) Mam nadzieję że zrumiałeś sens mojej odpowiedzi. ;)

demonik
24-06-2008, 15:12
Jest a właściwie będzie jeśli stworzysz to samemu albo zlecisz jakiemuś programiście. A jak będzie się nazywało to już Twoja i autora sprawa. ;) Mam nadzieję że zrumiałeś sens mojej odpowiedzi. ;)

chyba chodziło Ci o to, że zrób sobie sam, albo zapłać komuś

hmm
nie takiej odpowiedzi oczekiwałem
gdybym potrafił to na pewno bym napisał sam, niestety nie bardzo - lekkie modyfikacje czegoś to może jeszcze dam rade, ale coś więcej to za cienki w uszach jestem
zlecić komuś - na to trzeba mieć kasę, ja jej nie mam - to raz, a dwa to to, że jak na razie to mój serwis, który bym chciał troszkę rozkręcić jest raczej hobbystyczny niż jako źródło zarobku (i tak raczej pozostanie), więc nie chce i nie mogę pompować w niego kasy

inkos
05-07-2008, 19:29
więc nie chce i nie mogę pompować w niego kasy
W takim razie ja nie jestem w stanie Ci więcej pomóc.