PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki hosting pod joomle 1.5 + virtuemart



efect1
24-06-2008, 12:42
Witam
Szukam hostingu ( w granicach 100 zetka za roczek )
pod joomle 1.5 + VM
Zastanawiam się nad cal.pl co wy polecacie ?

inkos
24-06-2008, 14:37
co wy polecacie ?
Ja poleciłbym trochę wiekszy budżet - tak z 200-300%. Wtedy będzie z czego wybierać.

PeFik
24-06-2008, 14:40
100 zł/rocznie, hmmm... a co tam ma być? strona domowa? firmowa?

jak ktoś na stronie ma "Tanie serwery" znaczy że .... liczy na ilość a nie na jakość.
ja kiedyś dla testu kupiłem za 39 zł, rocznie ... i na szczęście już zapomniałem tego okresu czasu.

poza tym wątków o hostingu było wiele.... a wystarczy że poszukasz, ten sam co dla 1.0.x.

p.s.
Jeśli tam ma stac coś więcej niż twoja strona domowa i twoim piesku, kotku, czy żabce. A szczególnie jeśli ma być firmowa
i robisz ją dla kogoś to nawet nie patrz na hosting poniżej 200 zł netto/rocznie.
Najwięcej bólu ... jest nie z J! a potem z hostingiem., a to php.ini nie można a to .httaces, a to to a to tamto.

b0rn
01-07-2009, 16:55
jak dla mnie cal.pl spelnia swoja role... postawilem juz tam pare stron firmowych i sklepow - ostatnio dzialam na J! + VM i wydaje mi sie ze do tej kwoty nie znajdzie sie nic lepszego, a po co przeplacac skoro spelnia wszystkie w/w wymagania ;)

Rybik
01-07-2009, 18:19
marudzicie, trzymam 5 tabloidów o łącznej odwiedzalności rzędu 150 000 UV miesięcznie i wytrzymuję na hostingu poniżej 100 PLN rocznie. Poszli mi na rękę (względem standardowego konta za ta cenę) i dali 64M pamięci i większy limit zapytań na godzinę. Z miejscem i transferem jest ok.

jaro99
01-07-2009, 19:10
Prawdą jest, że praktycznie 90% Polskich hostingów spełnia wymogi standardów Joomla.
Problem tkwi jedynie w ustawieniach zabezpieczeń serwera, najczęściej większości nie ma w Panelu konfiguracyjnym serwera i wtedy należy napisać e-mail z prośbą o wyłączenie, lub zmianę konfiguracji PHP serwera.

Administracja na pewno bez problemu zmieni konfigurację!

Nie polecam hostingu Domenomania, jest strasznie awaryjny, przekonałem się o tym przez ostatni rok!

Pozdrawiam!:)

okmiwww
06-05-2010, 22:55
No ja osobiście bym cal.pl nie polecił wiec wiecie. Ostatni rok to prawdziwa tragedia...

KYCu
07-05-2010, 00:23
@okmiwww, nie ma sensu odkopywać tematu ;). Oni już znaleźli do tej pory coś dla siebie.

[close]