PDA

Zobacz pełną wersję : AdsManager Search - pytanko



mariostork
25-06-2008, 00:11
Witam.
Mam małe pytanie : jak najprościej zrobić aby dodatkowy moduł wyszukiwarki AdsManager Search instalowany osobno, wyszukiwał ogłoszenia po miejscowościach. Tak jak to można zaznaczyć w Advancer search.

Bo teraz moduł pozwala na wybranie kategori i wyszukuje w niej tylko po Tytule ogłoszenia i po zawartości (treści), a ja bym potrzebował mieć taki quick search ale po miejscowościach.

Moze by ktoś podpowiedział co i jak w kodzie zmienić bo w samym panelu to z tego co obadałem się nie da.

pozdrawiam

mariostork
25-06-2008, 00:40
NIe chodzi o jakieś zmienianie wyglądu AdsManager Search tylko żeby po wybraniu kategori w okienku poniżej wpisujac miasto wyskoczyły ogłoszenia z danego miasta, ktore to pole ogloszeniodawcy wypelniaja wczesniej.


pozdrawiam

crazyluki
25-06-2008, 00:44
niestety, łatwo nie będzie:) zleć komuś poprawkę w kodzie.

mariostork
25-06-2008, 01:13
niestety, łatwo nie będzie:) zleć komuś poprawkę w kodzie.


Hej ale w advancer search jest input gdzie sie wpisuje miejscowość i potem tylko szukaj. Wiec wydaje mi się że wystarczy przeniesc taki input do modułu searcha. Jestem poczatkującym znawcą PHP wiec poprostu szukam podpowiedzi na forum. A tu odrazu zapłac to się dowiesz ;) niezłe forum.

zwiastun
25-06-2008, 02:35
A kto Ci napisał: Zapłać?
Jeszcześ nie zrozumiał, co Ci piszą, a już krytykujesz!
Początkujący to chyba we wszystkim jesteś, także w zadawaniu pytań na interpretowaniu odpowiedzi.

mariostork
02-07-2008, 21:33
A kto Ci napisał: Zapłać?
Jeszcześ nie zrozumiał, co Ci piszą, a już krytykujesz!
Początkujący to chyba we wszystkim jesteś, także w zadawaniu pytań na interpretowaniu odpowiedzi.

Sorry źle zrozumiałem, jak widać dopiero się zapisałem na forum.

A co do problemu to już sobie poradziłem, trzeba było zmienić w kodzie adsmanager.php tylko jedną linijkę. Jakby ktoś był kiedyś zainteresowany to podpowiem.

Pozdrawiam