PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorem WYSWIG



mariaczi
27-04-2006, 09:40
chyba cos tam zgubilem w nazwie ale nie o to chodzi. w operze wogole sie nie wyswietlaja przyciski. internet eksporerze wywala mi blad na stronie i przyciski nie reaguja, a w mozilli na ktorej standratowo pracuje i takze obsluguje joomle otwiera sie okienko ale jest puste i w tytule jest ares strony i {$nazwa jakiejs zmiennej}. i tak jest z kazdym przyciskiem. w jednym czy dwoch pojawia sie cos ale tez zmienne niepozamieniane w rzeczywsite wartosci. pomozcie prosze bo to uciazliwe dodawanie linku przez phpmyadmin :)

Rybik
27-04-2006, 12:33
Jaka Joomla, jaki edytor, jakie ustawienia serwera...

p.s.
zainstaluj nowa jave do windy

mariaczi
27-04-2006, 13:30
jakie ustawienia serwa nie wiem.na localhoscie rzeczywiscie mi dziala.teraz dopiero sprawdzilem.jave mam 1.5 i to jest najnowsza.sprawdzalem.edytor standartowy.
juz nie standartowy.wgralem MOS CE Final 1.0.3. ale caly czas ten problem jest. trzeba zmienic jakies ustawienia serwa tak? mam platny serwer na livenet.pl. co musze kazac gosciowi ustawic mi zeby to dzialalo jak trzeba?

mariaczi
27-04-2006, 14:23
kurcze.teraz widze ogrom problemu. na dwoch innych kontach.rozne wersje joomli. na jednym 1.0.8 na jednym 1.0 dziala i to bez prbolemu i w mozilli i w IE. a tutaj na tym koncie cos nei teges. raz jak kombinowalem z plikami moglem cos usunac. o co porposic admina?

Rybik
27-04-2006, 14:54
kurka od czego masz opcje system w menu administracyjnym ? tam sa ustawienia serwera, tylko poczytaj regulamin i nie wklejaj przypadkiem wszystkiego co tam jest

nie wiem co to standardowy edytor, chyba nie boli napisac tiny,htmlarea, czy inna nazwe, nie ?

mariaczi
27-04-2006, 15:53
tiny . wlasnie nie wiem co.musze hcyba zapgrejdowac joomla.bo tylko na tym koncie mi nie dziala. nie wiem czemu. w internet ekxporerze wyswietla blad odmowa dostepu w index2.php