PDA

Zobacz pełną wersję : Menu rozwijalne, a różne rodzaje menu mainmenu, topmenu



sylwekb
08-07-2008, 17:19
Planuję wykonać taki projekt strony, który będzie posiadał menu rozwijalne jednocześnie w pozycji mainmenu i topmenu. Komponenty i moduły, które testowałem czyli lxmenu, swmenufree, transmenu 2,0 posiadają niestety możliwość konfiguracji tylko jednego typu menu w jednej pozycji np mainmenu. Poza tym chciałbym aby menu rozwijalne umożliwiało kolorowanie (tła i linków) poszczególnych przycisków w menu i submenu indywidualnie. Czy ktoś spotkał się z takim lomponentem? Mam nadzieję, że moją wizję opisałem zrozumiale.
Joomla 1,013

sylwekb
09-07-2008, 11:25
Może jeszcze raz napiszę, bo Panowie powyżej napisali nie na temat i zrobiło się zamieszanie
Planuję wykonać taki projekt strony, który będzie posiadał menu rozwijalne jednocześnie w pozycji mainmenu i topmenu. Komponenty i moduły, które testowałem czyli lxmenu, swmenufree, transmenu 2,0 pobrane z joomla extensions posiadają niestety możliwość konfiguracji tylko jednego typu menu w jednej pozycji np mainmenu lub topmenu. Chciałbym także aby menu rozwijalne umożliwiało kolorowanie (tła i linków) poszczególnych przycisków w menu i submenu indywidualnie. Czy ktoś spotkał się z takim komponentem? Mam nadzieję, że moją wizję opisałem zrozumiale.

Joomla 1,013

zwiastun
09-07-2008, 11:42
exmenu

sylwekb
09-07-2008, 17:38
Wielkie dzięki, zainstalowałem moduł i faktycznie publikuje w pozycji mainmenu i topmenu tylko teraz pojawił się problem innego rodzaju tzn jakby nie widzi stylu odpowiedzialnego za rozwijanie menu. Rozpakowałem do podkatalogu "tmpl" zrobionego w katalogu domyślnego szablonu joomla wybrany przez siebie "suckerfish horizontal" suckerfish-vertical-1.0.1.zip (http://de.siteof.de/exmenu/templates/suckerfish-vertical-1.0.1.zip) i niestety tu utknąłem bo widzi tylko listę, a nie rozwijalne menu. Na niektórych podstronach także występuje bład Fatal error: Class 'JURI' not found in .../modules/exmenu/util/sitehelper.class.php on line 26
Czy moze gdzieś coś jeszcze trzeba włączyć, dopisać?

1
2
3
3.1
3.2
3.3