PDA

Zobacz pełną wersję : problem z funkcją 'require' / 'require-once'



wujas04
08-07-2008, 21:37
Mam problem z dostepem do mojej strony. Niedawno przeniosłem wszystko, łącznie z baza danych na nowy serwer i teraz strona nie chce mi działać. Dodam że pozmieniałem wszystkie potrzebne dane w pliku configuration.php ale to nic nie zmienia... Pojawia sie taki oto komunikat:


Warning: require_once(/mnt/OldDrive2/private/111/root/home/adrianoo/public_html/sprawbiz/includes/version.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/adrianoo/public_html/sprawbiz/includes/joomla.php on line 71

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/mnt/OldDrive2/private/111/root/home/adrianoo/public_html/sprawbiz/includes/version.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/adrianoo/public_html/sprawbiz/includes/joomla.php on line 71

Jak mozna to naprawić, może ktos wie ? :confused:

PS. szukałem na forum ale nie znalazłem nic konkretnego co mogłoby rozwiązac mój problem :confused:

z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Jola
09-07-2008, 04:44
Witam,
źle wpisałeś $mosConfig_absolute_path w configuration.php

Pozdrawiam

wujas04
09-07-2008, 09:14
no dobra, ale co mam tam wpisać ? aktualnie mam wpisane:
$mosConfig_absolute_path = '/mnt/OldDrive2/private/111/root/home/adrianoo/public_html/sprawbiz';

moze to i głupie pytanie ae jestem całkowicie zielony w tej kwestiia jest to moja pierwsza joomla :/ z góry dzieki za pomoc