PDA

Zobacz pełną wersję : zainstalacja kilku tych samych modołów lub komponentów



szymonwlo
09-07-2008, 15:27
Witam
Jest możłiwość instajacji np 5 tych samych modułów lub komponentów do jednego joomla. Np. 3 tych samych galeri?

dkint
09-07-2008, 17:37
Witam

Moduły da się bez problemu, z komponentami gorzej musisz robić ręcznie klon pod inną nazwą, ale zaspokój moją ciekawość i napisz po co ??

pozdrawiam
Krzysiek

majkelnajt
09-07-2008, 18:15
witam również ciekawi mnie taka opcja
A dokładnie o zainstalowanie pare takich samych komponentów. Czy wystarczy w pliku index. xml zmienić nazwę??

dkint
09-07-2008, 18:21
Witam


Czy wystarczy w pliku index. xml zmienić nazwę??

Nie !

pozdrawiam
Krzysiek

szymonwlo
09-07-2008, 19:05
Potrzebne by mi to było np do zainstalowania do JoomLeague rozszerzenia które pokazuje ostatnie mecze z 2 lig (czyli 2 razy trzeba zainstalować to samo)

inkos
09-07-2008, 19:35
Potrzebne by mi to było np do zainstalowania do JoomLeague rozszerzenia które pokazuje ostatnie mecze z 2 lig (czyli 2 razy trzeba zainstalować to samo)
Nie wiedząc co to za rozszerzenie można zaryzykować stwierdzenie iż jest to możliwe jeśli tak jak już ci wczesniej napisano przerobisz ten dodatek. A nie bedzie to tylko przerobienie jednej nazwy w pliku index ale wiekszosci plikow. Zastanow sie czy warto bo bedzie to wymagac troche czasu.

majkelnajt
09-07-2008, 20:40
w pliku instalacyjnym pewnie trzeba zmienić nazwę, tak aby utworzył folder komponentu pod inną nazwą, ale nie jestem pewien. Czy ktoś z was wie jak to zrobić?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam