PDA

Zobacz pełną wersję : Strona główna, po 5 linków z każej kategorii artukułów?



mmcs
09-07-2008, 18:09
Witam.
Mam szablonik, który ma dwa menu "POPULARNE" I "NOWE" gdzie wyświetlane jest po 5 linków. Chciałbym to samo zastosować do Kategorii Artykułów. Artykuły mam podzielne na kategorie SPORT, ROZRYWKA, BIZNES, i chciałbym aby na pierszej stronie pojawiały się po 5 linków z najnowszymi artykułami z tych kategorii.
Bardzo porsze o pomoc i wskazanie gdzie i jak to ustawić, lub co dograć?

inkos
09-07-2008, 19:33
Bardzo porsze o pomoc i wskazanie gdzie i jak to ustawić, lub co dograć?
Nie dograć ale przeczytać na pomoc.joomla.pl. ;)

mmcs
09-07-2008, 19:57
Nie dograć ale przeczytać na pomoc.joomla.pl. ;)
a możńa wiedzieć gdzie tego szukać, lub pod jakaś nazwą?

zwiastun
09-07-2008, 23:08
Administracja -> Ekrany pomocy -> Moduły witryny -> Popularne, Nowości
Krócej: kliknąć na Pomoc podczas edycji tych modułów
Krócej: Nic nie trzeba czytać, wystarczy się przyjrzeć parametrom modułów Nowości albo Popularne i wiedzieć, że można sobie zrobić i po 100 kopii modułów.

mmcs
14-07-2008, 18:22
odświeżam.
Być moze to wina hostingu stroan na ovh ze nie widze parametrów o kórych pisza koledzy podczas edycji??
Jeśli ktoś mógłby pomóc i napisac wiecej niż podanie że trzeba poszukać, bo to wiem, ale skoro zadaje pytanie to nie znalazlem roziwazania, a może ktoś przypadkiem wie jak to zrobić?

zwiastun
14-07-2008, 19:57
Czy w ogóle umiesz korzystać z pomocy? Jak każdy, kto tu przyjdzie, będzie zadawać pytania o ABC, to nie będziemy nic innego robić, tylko przepisywać serwer pomocy
http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/203/26/
No chyba, że zaś masz numerek z ovh, które ma gdzieś wymagania Joomla!, ale ja Ci hostingu nie wybierałem.