PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.0.15 :: J!IE-utf - brak zmian na stronie frontowej



Yako
10-07-2008, 23:04
Witam!
Niedawno pisałam, że mam problem z aktualizacją Joomla pod JSAS-em. Udało mi się zaktualizować Joomla 1.0.3 do Joomla 1.0.15 :: J!IE-utf (tak, jak wyczytałam, nie podmienia się tylko pliku "configuration.php"). Oprócz tego zmieniłam nazwę plikowi instalacyjnemu, żeby nie był widoczny jako plik instalacyjny. W ten sposób udało mi się zaktualizować CMS-a, ale mam teraz inny problem....
W ustawieniach globalnych po stronie administratora mogę zmienić np. nazwę strony i widze tę zmianę na stronie frontowej, ale jak próbowałam zmienić nazwę sekcji czy artykułu, to po stronie admina zmianę widzę, a na stronie frontowej.... NIE. Nie wiem dlaczego.... ze starej wersji Joomla został plik "configuration.php" i "configuration.php-dist". Nie wiem co to jest ten drugi plik - czy to on powoduje, ze na stronie frontowej nie są widoczne zmiany? A może to jakiś problem z bazą danych? Bardzo proszę o pomoc....
Yako

zwiastun
10-07-2008, 23:16
Ten drugi z plików to plik wzorcowy. Niczego na pewno nie powoduje. Na podstawie info, jakie podałeś, trudno cos wyrokować. Może niepoprawnie ustawione cachowanie (pamięć podręczna)?

Yako
10-07-2008, 23:41
Cachowanie? Przedtem (przy poprzedniej wersji Joomla) nie miałam takiego problemu, a w pamięci podręcznej nic nie zmieniałam.... Mogę sprawdzić te ustawienia, ale co, gdzie i jak? Na co zwrócić uwagę?
Ewentualnie - jakie informacje dodatkowe podać?
Yako