PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie artykułów przez autora



jaktozrobic
12-07-2008, 19:47
Mam pewien problem. Szukałem, znalazłem coś podobnego jednak nie było konkretnej odpowiedzi na moje pytanie.

Mam przykładowo użytkownika z rangą autor. Chciałbym, żeby mógł on dodać z poziomu strony artykuł jednak kompetnie nie wiem jak to zrobić. Po zalogowaniu nie widzę żadnej opcji dodaj artykuł czy coś w tym stylu. Widziałem, że edytować może redaktor. Mi jednak zależy na tym by autor mógł napisać swój artykuł tylko gdzie on ma to zrobic? Jest jakiś bezpośredni link może?

inkos
12-07-2008, 20:02
pomoc.joomla.pl

jaktozrobic
12-07-2008, 20:21
ktoś tu lubi nabijać posty :)

Przejrzałem już to wcześniej nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Może nie wiem pod jakim hasłem szukać może tego nie ma i walisz co 2 osobie ten link na ślepo. Zresztą nie prosiłem o linka tylko o odpowiedź na pytanie.

inkos
13-07-2008, 13:31
Poczytaj dokladniej to co Ci powyżej podałem oraz np. drugą stronę czyli demo.joomla.pl a nie będziesz pisał że ktoś nabija sobie posty. ;)

excentryk
25-11-2008, 21:04
możecie koledzy podać linka bo mam problem - nie mogę zrobić żeby autor mógł dodawać artykuły ciągle wyświetla się błąd 500 i artykuł się nie dodaje :( :(

zwiastun
25-11-2008, 21:15
Linka? Do czego?

Elfiszcze
15-01-2009, 14:39
W menu-> nowy ->artykuły->Wyślij artykuł - dodaje link na stronie, dzięki któremu jest możliwość publikacji artykułu z poziomu strony frontowej.

http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/407/5/

szukaj frazy "Wyślij artykuł".