PDA

Zobacz pełną wersję : Warning! Failed to move file.



nikoś
14-07-2008, 15:01
Witam
Zainstalowałem 1.5.4 i mam problemy

Nie mogę zainstalować nic przez instalację w adminie. Otrzymuje komunikat jak w tytule proszę o pomoc.

Dzięki z góry:)

inkos
14-07-2008, 15:37
Przykro mi ale nikt tutaj na forum nie będzie Ci w stanie pomóc w zwiazku z Twoim problemem dotyczącym Joomla 15.4. My tutaj rozmawiamy o wersjach 1.5.x a ty widać masz najnowszą.

A co do problemu - przeszukałeś moze forum w poszukiwaniu podobnych tematów? Zajrzałeś może na forum.joomla.org?

Dylek
14-07-2008, 15:38
Pewnie znow jakis gowniany darmowy serwer z safe_mode na on

nikoś
14-07-2008, 15:45
Pewnie znow jakis gowniany darmowy serwer z safe_mode na on


Serwerek mam wykupiony w amm.net.pl, co do wersji joomla przepraszam za błąd, który już poprawiłem. Poprzeżucałem wszystko ręcznie jeżeli chodzi o język polski lecz po instalacji virtuemart nie mogę już wrzucić żadnego pliku do administrator/components/com_virtemart ani zmienić żadnego artybutu katalogu czy pliku
.htaccess dodałem to co trzeba
Prosze o pomoc przy napisaniu plików

nikoś
14-07-2008, 17:53
dzięki za chćei a oto odpowiedź od kolesia z firmy amm
Witam!

"Problem bierze się ze sposobu w jaki nasz serwer WWW współpracuje z PHP, mianowicie: do każdego pliku/katalogu, który utworzy aplikacja, użytkownik FTP ma wyłącznie prawa do odczytu, natomiast aplikacja PHP ma dodatkowo prawa do zapisu."

proszę o zamkniecie postu

Xamil
28-07-2008, 22:37
Ale w końcu rozwiązałeś problem czy nie, bo mam taki sam?

nikoś
29-07-2008, 13:04
Hej

Problem był po stronie serwera a dokładnie serwer był postawiony na windzie wraz z aktywnym PHP open_basedir.

Zrezygnowałem z tego serwera postawiłem na linuxie i wszystko gra, moze zacznij od zmiany chmodu katalogów :)

Xamil
02-08-2008, 01:05
Których katalogów?