PDA

Zobacz pełną wersję : jevents usuwanie żółtego komunikatu



pistolpete
15-07-2008, 00:37
W komponencie Jevents pojawia się i drażni komunikat: The Translation of the JEvents Component in this language is incomplete - please consider completing the translation and contributing it to the project
http://www.ekoslicznotka.pl/index.php?option=com_events&Itemid=62
Da się to usunąć?
Raczej nie rozważam translacji tego myself, po prostu chcę żeby nie wyskakiwało.
pozdrawiam
Piotrek

Dakota
15-07-2008, 02:33
w pliku index swojej template poszukaj czegoś takiego.....

<div id='misstrans' style='position:absolute;top:10px;left:10px;width: 200px;padding:10px;border:solid 1px black;background-color:yellow;color:black;font-weight:bold'><div style='cursor:pointer;border:solid 1px black;float:right;margin:-7px -7px 4px 5px;padding:2px;' onclick='document.getElementById("misstrans").style.display="none";'>Hide X</div>The Translation of the JEvents Component in this language is incomplete - please consider completing the translation and contributing it to the project</div>

pozdrawiam
dakota

pistolpete
15-07-2008, 12:42
Dakota,
dzięki za odpowiedź, znalalem taki wpis w com_events/events.php
Nie wiem co z tym robić?
Nie moge podmieniać plików w FTP, musze za każdym razem odinstalowac i instalować komponent, dostosowywac go do strony i wpisywać w niego zdarzenia :\

// load language constants
EventsHelper::loadLanguage('front');

if (strpos(_CAL_LEGEND_ALL_CATEGORIES,"XXXX")!==false){
echo "<div id='misstrans' style='position:absolute;top:10px;left:10px;width: 200px;padding:10px;border:solid 1px black;background-color:yellow;color:black;font-weight:bold'><div style='cursor:pointer;border:solid 1px black;float:right;margin:-7px -7px 4px 5px;padding:2px;' onclick='document.getElementById(\"misstrans\").style.display=\"none\";'>Hide X</div>The Translation of the JEvents Component in this language is incomplete</div>";
}
$cfg = & EventsConfig::getInstance();
/*



Co z tym zrobić? Po wycięciu komponent sie nie odpala.
pozdrawiam

Dakota
15-07-2008, 17:47
co zrobić.... zmienic chmod danego pliku na 777 nanieść poprawki... nadpisać plik i potem zmienić chmod na takie jakie były.....

spróbuj wywalić słowo hide x i zdanie The Translation of the JEvents Component in this language is incomplete... resztę zostaw..... może pomoze... :)


pozdrawiam dakota

pistolpete
16-07-2008, 11:23
http://www.ekoslicznotka.livenet.pl/smieci/jevents1.jpg
tak to wyglada po usunieciu Hide X orazThe Translation of the JEvents Component in this language is incomplete
+ zmieniłem yellow na green ;-)

czy da się to usunąć w 100%?

pozdrawiam

inkos
16-07-2008, 16:09
Czy problem występuje nadal gdyz ja go nie zaobserwowałem.

pistolpete
16-07-2008, 23:03
znajomy informatyk mi pomógł

wyłączyłem tylko samo wyświetlanie komunikatu komentując linię odpowiedzialną za to wyświetlanie. nie wgłębiałem się w to jakoś bardziej.
zmieniłem linię 29 w pliku events.php z:
echo "<div id='misstrans' ...
na
//echo "<div id='misstrans' ...