PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę spolszczyć frontpage w 1.5.1



smiechu
15-07-2008, 21:29
Witam. Mam problem polegający na tym, że nie mogę spolszczyć strony głównej. Panel administracyjny jest ładnie spolonizowany, a strona nie, mimo wgrywania polskich paczek językowych. Np. tytuł strony w zapleczu jest Prywatna strona, a na stronie głównej Welcome to the Frontpage, artykuły i odnośniki w menu też są po angielsku. Czytałem już inne tematy z tym problemem, ale i tak nie mogę znaleźć rozwiązania.

zwiastun
15-07-2008, 21:36
Smiechu, to co piszesz, jest warte śmiechu. Tekst Welcome itd jest elementem TRESCI a nie systemu. Artykuły i odnośniki w menu to też elementy treści a nie systemu. Ale próbuj dalej, może się jaki cud zdarzy.

smiechu
15-07-2008, 22:27
Hahahaha..... nie ma co. No przyznam ci rację. Ale dlaczego np. nie mogę zmienić tytułu strony tylko jest to "Welcome to the Frontpage"? Albo zmiana nazwy menu z Main menu na Menu główne też niczym nie skutkuje?

mirrr
15-07-2008, 22:45
Welcome to frontpage zmieniasz w komponencie strony startowej tzn. Menus - Main Menu - Home (Start) i tam w parametrach systemowych zmieniasz tytuł strony. A nazwę menu zmienisz w modułach.

smiechu
15-07-2008, 22:51
Dzięki o to mi chodziło