PDA

Zobacz pełną wersję : JaSubmit - tylko zarejestrowani, bez zmiany nicka.



Raffael
28-04-2006, 15:14
Witam,

Mam zainstalowany komponent Ja Submit 2.1, Joomla 1.0.8PL
Chciałbym, aby proponować teksty mogli TYLKO zarejestrowani userzy i problemem wielkim to nie jest, link w menu widoczny dla zarejestrowanych. Jednak chciałbym też, aby owi zarejestrowani i zalogowani userzy nie mogli zmienić nicka w opcji dodawania newsa. Tzn. obecnie jest tak, że w polu nick, komponent automatycznie pobiera nick usera, gdy jest on zalogowany, ale można go zmienić na jakiś inny i wysłać bzdurny tekst. Pragnę, aby użytkownicy brali odpowiedzialność za wysłaną przez siebie treść i w jakimś stopniu umożliwi mi to właśnie zablokowanie mozliwości zmiany nicka...

Nie wiem jednak jak tego dokonać, będę wdzięczny za każde propozycje.

Pozdrawiam.

Rybik
28-04-2006, 19:10
to w kodzie pogrzebac podeslij mi swoja paczke instalacyjna to w weekend pogrzebie

Raffael
28-04-2006, 20:11
Jeśli chodzi Ci o paczkę instalacyjna z JaSubmit, to pobierałem ją stąd:
http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,139/

A jeśli o coś innego, to pisz :)
Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam

Raffael
15-05-2006, 02:51
Nie pomyśl sobie, że się upominam, bo tak nie jest. Pytam tylko z ciekawości, próbowałeś coś z tym zrobić ?

Jeśli nie, to nic się nie stało, sprawa życia i śmierci to nie jest :)

Pozdrawiam.

Rybik
15-05-2006, 04:01
ha, właśnie po to pisałem, że na maila, żeby leżało i mnie drażniło, bo na forum mi się gubią takie rzeczy a to jeden wyraz załatwi :)

components/com_ja_submit/ja_submit.html.php

linia 181


<td><input class="inputbox" readonly type="text" name="created_by_alias" id="created_by_alias" size="50" maxlength="50" value="<?php echo $my->name; ?>" style="width:200px;" /></td>

dopisać atrybut readolny do inputboxa, w ten sposob przyjmie wartość jedynie słuszną i proponowaną przez Joomla, bez możliwości zmiany. W podanym kodzie już jest wpisany. U mnie działa.

Raffael
15-05-2006, 04:08
działa, jesteś fantastyczny ;)
A to nie z powodu tej linijki, ale tego, że chciało Ci się o tej porze mi pomagać :)

Pozdrawiam ;]

Rybik
15-05-2006, 04:27
hehe nie ma sprawy, nie wynika to z mojej nagłej chęci do pomocy a raczej z niechęci do grzebania w tym co mam do skończenia na rano :D poza tym jak sie kapnąłem że to jeden wyraz to mi się łyso zrobiło, że temat tyle leży

czarofnik
25-11-2006, 17:35
chcialbym to samo osiagnac w komponencie comunnity builder juz po zalozeniu profilu z nickiem bez mozliwosci zmiany nicka ?!

probowalem z readonly ale nie dziala chyba ze zle wstawialem pozdrawiam