PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie zawartości katgorii jako przegląd



no3name
17-07-2008, 21:18
Witam,
Mam problem z wyświetlaniem przeglądu kategorii, a konkretniej ustawieniami do niej. Na stronie danej kategorii (schemat wyglada tak: w głównym menu jest menu "Twój region", w którym są podkategorie czyli województwa i np. w ustawieniach województwa opolskiego mam ustawienia takie same jak na stronie głównej czyli kolejno:
Pozycji nad kolumnami 3
Pozycji w kolumnach 6
Ilość kolumn 1
Ilość odnośników 4

a wyświetla (i reaguje tylko poprawnie) na pozycje nad kolumnami, w kolumnach i ilość kolumn.
Nie działa natomiast ilość odnośników: wpiszę 3, pokazuje 8, wpiszę 4, pokazuje też osiem itd (zmienia się ilość tych linków w zależności od wartości poprzednich pozycji tj np. pozycji w kolumnach). Co więcej linki:

<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>
Strona 1 z 2

też nie działają poprawnie ponieważ pokazuje po kliknięciu strony 2 dopiero ten link, który jest ostatnim na liście Więcej artykułów (link strony wygląda następująco: /index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=43&Itemid=82&limitstart=15 (http://127.0.0.1/112/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=43&Itemid=82&limitstart=15))
Nie wiem czemu system automatycznie zaczyna od 15.. mimo, że w tym wypadku powinien zaczynać od 10. Wersja joomla 1.5.4 (na stronie głównej wszystko jest ok, i nie ma problemu).
Pozdrawiam,