PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł w left/right zmieniają pozycję w IE



Powrozek
17-07-2008, 23:40
Joomla1.5.4 PL, szablon JA_Purity, Virtuemart 1.1.1 PL
Strona www.cc.persoft.pl (http://www.cc.persoft.pl)
Pod FF sklep działa bez problemu, pod IE6 (ten mam zainstalowany) przy listowaniu produktów w kategorii, moduły z pozycji right (albo left) "zjeżdżają" na sam dół, pod ostatnią pozycję z listingu produktów. Widać to najlepiej tu:
http://cc.persoft.pl/index.php?page=shop.browse&category=&option=com_virtuemart&Itemid=67

Ekran ze szczegółami produktu wyświetla się poprawnie. Spróbowałem z pozostałymi standardowymi szablonami (rhuk_milkyway i beez) i niestety działa dobrze.
Czy ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić? Dodam, że wolałbym zostać przy szablonie obecnym.

dkint
18-07-2008, 06:31
Witam

Na www.joomlart.com/forums/forumdisplay.php?f=102 masz całą ketegorię forum poświęconą temu szablonowi może ktoś miał podobny problem ...

z angielskim jeśli nie znasz pomoże ci translate.google

pozdrawiam
Krzysiek

Powrozek
18-07-2008, 09:41
Witam,
dzięki za świetną podpowiedź. Nie pomyślałem o tamtym forum, szukałem na Joomla.org i Virtuemart.net.
Tam też ludzie mają ten problem, ale niestety jeszcze nie jest rozwiązany.
Pozdrawiam
Krzysiek

zwiastun
18-07-2008, 10:40
"Pokombinować" z szerokością panelu modułów, panelu głónej treści. 1 piksel może być powodem problemu!

Powrozek
18-07-2008, 10:56
Jeszcze genialniejsza podpowiedź.
Pokombinowałem i sukces:)
Ustawiłem na sztywno szerokość szablonu na 980px i to burzyło układ. Minimalna wartość dla mojego contentu to 995px i wszystko się ładnie układa. Dzięki
Pozdrawiam
Krzysiek

zwiastun
18-07-2008, 11:03
Mam tylko prośbę, aby wyjść z roli Kali. Kali mówić, Kali pisać, Kali rozumieć język angielski, ale Kali za diabła nie rozumieć co w polski znaczy "Minimalna wartość dla mojego contentu" :)
Oczywiście to nie złośliwie, na marginesie jedynie.
Swoją drogą sprawdź, jak to chodzi, na IE 6 oraz na IE 5.5 -> takie cuda jeszcze są na wielu zwłaszcza urzędowych komputerach