PDA

Zobacz pełną wersję : Fatal Error - po zainstalowaniu modułu Raf Cloud



Decoderro
19-07-2008, 11:22
Witajcie,
Posiadam zainstalowaną wersję Joomla 1.5.4. Zainstalowałem moduł RAF Cloud, wersja 2.0.2 w raz oczywiście z komponentem. Niestety gdy włączę moduł i kliknę na jakikolwiek link w menu pojawia się następujący błąd:
Fatal error: Call to undefined function: stripos() in /modules/mod_raf_cloud/mod_raf_cloud.php on line 49
Kod modułu przedstawia się następująco:
if((stripos(strip_tags($stag),$word))!==FALSE) return true;

Czy ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

robbertson
23-07-2008, 12:04
Witajcie,
Posiadam zainstalowaną wersję Joomla 1.5.4. Zainstalowałem moduł RAF Cloud, wersja 2.0.2 w raz oczywiście z komponentem. Niestety gdy włączę moduł i kliknę na jakikolwiek link w menu pojawia się następujący błąd:
Fatal error: Call to undefined function: stripos() in /modules/mod_raf_cloud/mod_raf_cloud.php on line 49
Kod modułu przedstawia się następująco:
if((stripos(strip_tags($stag),$word))!==FALSE) return true;

Czy ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

Witam
Gdybyś jeszcze tego nie znalazl to tu jest latka: http://www.joomla.royy.net/index.php/Download-document/29-Raf-Cloud-Component-2.0.1-patch.html

Pozdrawiam
Robert

skorp
24-07-2008, 09:41
Witam!

Moj błąd, funkcja stripos() pojawila sie dopiero w wersji 5.

Poprawka dla PHP 4 znajduje się tutaj:
http://www.joomla.royy.net/index.php/Download-document/31-Raf-Cloud-Module-2.0.2-patch.html

Pozdrawiam
Skorp

KejeN
21-11-2009, 15:03
Witam, podlaczam sie do tematu zeby nie zakladac nowego. Mam taki problem, ze jak testowalem Raf Cloud 3.0 beta na lokalnym serwerze to doznalem jakiejs dziwnej rozsypki. Mianowicie zainstalowalem komponent, modul - opublikowalem, wkleilem do tempelatki ten kod, ktory jest potrzebny do autoaktualizacji tagow, ale jak opublikowalem kilka tagow na probe to doznalem mase 404-ek z sh404sef-a na takich komponentach jak remository, seyret a nawet na domyslnych komponentach takich jak kontakt. Wywalilem raf cloud, kilka razy wlaczalem i wylaczalem sh404sef-a czyscilem url ale nie wszystko wrocilo do normy - nadal mam mase 404-ek. Ktos ma pomysl co sie moglo pokrzaczyc i jak to naprawic? I czy wam dziala normalnie Raf Cloud z sh404sef?