PDA

Zobacz pełną wersję : Sig + mxcomment



Bartek_F
19-07-2008, 18:07
Mam problem z wyświetlaniem galerii do art przez Simple Image Gallery jesli jest wlaczony mxcomment. Kiedy go wylaczam wszystko sie ladnie wyswietla.

Uzywam Joomli 1.0.15 PE, mxcomment 1.0.7 ktory byl odrazu w paczce i do tego SIG z joomla.pl.

Ma ktos moze pomysl dlaczego te dwa boty sie gryza? pod akocomment takich problemow nie mam.

mozna sprawdzic to tutaj: http://www.beta.sanok.tv/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=1

krzychoooo
20-09-2010, 20:50
Witam
Ja mam to samo. Czy udało Ci się jakoś rozwiązać ten problem?

Bartek_F
20-09-2010, 22:00
Tametn problem dotyczyl jeszcze joomli 1.0 i nie udalo mi sie go wtedy rozwiazac, ale pod 1.5 mozna znalezc sporo rozwiazan ktore sie nie gryza :)

krzychoooo
21-09-2010, 13:25
Muszę więc chyba zainstalować inne komentarze ale stracę wtedy istniejące komenty na stronie. Mam też takiego starego kompa z windows XP i IE7 w którym celowo nie robię żadnych aktualizacji aby na nim testować wyświetlanie moich stron i na tym kompie działa lightbox z SIG wraz z MXcomment. Ale to już chyba tajemnica lasu.:blink:

Jola
21-09-2010, 23:45
Witam,
powtórzę to, co napisałam w innym wątku:
"Winowajcą jest plik prototype.js dodawany przy okazji komentarzy, to on powoduje, że efekt lightbox nie wyświetla sie poprawnie."
@krzychoooo chyba ma problem z czytaniem odpowiedzi. :)

krzychoooo
21-09-2010, 23:53
Czytać umiem.:) Powiedz czy jest gdzieś dokładniej opisane co trzeba w takiej sytuacji zrobić. Próbowałem coś znaleźć przez google ale bez skutku.