PDA

Zobacz pełną wersję : multithumb - wlasne miniatury / otwieranie zdj w thickbox



elcojot
21-07-2008, 10:59
mam taki problem, otoz mam na stronie zdjecia rozniace sie od siebie rozmiarami , i chce aby w takich pozostaly, ale chcialbym aby po kliknieciu na ktores zdjecie otwieralo sie w wiekszym rozmiarze w okienku thickbox.
Probowalem z multithumbem, poprzez ustawianie wlasnych miniatur. Dziala pod warunkiem, ze ma wlaczone generowanie miniatur, a jak wiadomo rozmiar miniatur jest staly :(

wiec moje pytanie jest takie: co zrobic, aby wstawic na strone miniatury zdjec, ktore niekoniecznie beda wygladaly tak jak oryginalne zdjecie, i moga roznic sie rozmiarami, i zeby oryginal otwieral sie w thickboxie?

mam nadzieje ze zrozumiale napisalem :P
z gory dzieki za odp ;)

grabtom
21-07-2008, 14:31
Z tego co zrozumiałem, to masz obrazy i dorobione do nich miniaturki. Chcesz to wstawić na stronę tak aby otwierało się w Thickboxie.

To rozszerzenei powinno pomóc:
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,1599/Itemid,35/

Wstawia się obrazy ze wskazaniem na konkretną miniatukę.

elcojot
21-07-2008, 14:55
dokladnie o to mi chodzilo :) zbytnio wlasnie nie chcialem innych rozszerzen, myslalem ze moze cos zle robie z multithumbem.
ztego wszystkiego wstawilem po prostu thickboxa na sztywno bez zadnych dodatkow :P

Rybik
22-07-2008, 05:03
mdrimagebot potrafi troche czarów -> oryginalny obraz np 500x600 -> {msimage h=120 w=80}

i mamy unikatową, cache'owalną miniaturę