PDA

Zobacz pełną wersję : Automatyczne dodawanie linków - autolink



Horror
21-07-2008, 16:17
Witajcie.

Korzystam z Joomla 1.0.15 org i znalazłem ostatnio fajną wtyczkę, dzięki której mogę automatycznie dodawać linki do treści artykułów - "autolink". Działa to na tej zasadzie, że ustawiam w menu listę słów np: muzyka i przypisuje do tego słowa jakiś link do artykułu na swojej stronie. Gdy w jakimkolwiek artykule wystąpi to słowo, automatycznie staje się linkiem do artykułu, do którego go przypisałem.

TAK NA MARGINESIE:
Problem polega na tym, że w treści niektórych artykułów mam skrypty javascript i gdy dodaje te artykuły do automatycznych linków, do skryptu przypisuje się jakiś kod, który burzy całą zawartość i działanie skryptu.

PYTANIE:
Czy znacie jeszcze jakieś komponenty czy inne tego typu dodatki, które moglibyście polecić?

PROŚBA:
Nie pytajcie po co mi to itd. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym , proszę o podpowiedź, za którą będę dożywotnio wdzięczny :)

inkos
21-07-2008, 16:40
do skryptu przypisuje się jakiś kod, który burzy całą zawartość i działanie skryptu.
A co to za śmieci? Moze jakiś konkretny przykład a nie dywagacje. ;)

Horror
22-07-2008, 16:00
To jest ten kod


<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!-- Hide code from non-js browsers
function newItem(expiryDate)
{
exp = new Date(expiryDate);
cur = new Date();
if (cur.getTime() < exp.getTime())
document.write("tu znajduje się widoczny text, który znika po przekroczeniu daty, ktora znajduje się ponizej" );

}
// end hiding -->
<!--
newItem("7/25/2008");
// -->
</SCRIPT>


a po dodaniu linku przez autolink kod zmienia się na



<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!-- Hide code from non-js browsers
function newItem(expiryDate)
{
exp = new Date(expiryDate);
cur = new Date();
if (cur.getTime() >< exp.getTime())
document.write(">tu znajduje się widoczny text, który znika po przekroczeniu daty, ktora znajduje się ponizej>" );
}
// end hiding --</SCRIPT>
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!--
newItem("9/30/2008");
// -->
</SCRIPT>

dochodzą nawiasy >< itd. Szlak trafia działanie skryptu.