PDA

Zobacz pełną wersję : Podwójne tytuły w J 1.5.3



Bajbus
21-07-2008, 20:06
Zacznę od początku: miałem stronę na lokalnym serwerze na swoim kompie, po czym przeniosłem ją na serwer. Wszystko grało. Natomiast po pewnym czasie zorientowałem się, że kiedy wyświetlany jest artykuł to pojawiają się podwójne tytuły. Mogę zmienić w ustawieniach artykułu albo globalnych na nie pokazuj tytułu i wtedy mam pojedynczy ale na frontowej stronie nie mam wtedy wcale. Zatem nie wiem skąd ten tytuł się bierze - nie jest to ani tytuł sekcji ani kategorii. Podobny problem obserwowałem przy versji 1.5.4 i ponieważ widziałem na forum.joomla.org, że nikt jeszcze nie znalazł rozwiązania dobrego, zostałem przy versji 1.5.3 . Jednak nie mam pojęcia co zrobiłem niechcący, że teraz mam podwójne tytuły? Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co zrobiłem proszę o pomoc. Na kopii strony na moim domowym lokalhoście wszystko jest ok.

Dylek
21-07-2008, 20:29
To blad z 1.5.4, w 1.5.3 chyba go nie bylo o ile pamietam - aby sie go pozbyc, wez z zalacznika plik (to wlasnie z J! 1.5.3) i skopiuj go do stworzonego wlasnorecznie katalogu w Twojej aktualnie uzywanej templatce: /html/com_content/article/ (np. w domyslnej templatce jest to: /templates/rhuk_milkyway/html/com_content/article/).

Bajbus
21-07-2008, 20:53
Dziękuję Dylek za tak błyskawiczną reakcję. Wykryłem czym jest ten dodatkowy tytuł - to tytuł strony. W każdym menu w "parametrach systemu" powyłączałem "Pokaż tytuł strony" i zostały tytuły artykułów pojedyncze. Pytanie otwarte pozostaje skąd znienacka te tytuły zaczęły się wyświetlać? Na lokalhoście mam włączone pokaż tytuł strony a nie wyświetlają mi się podwójnie. Poobserwuje co będzie przy dodawaniu nowych artykułów i menu i ew. spróbuję zastosować metodę Dylka.