PDA

Zobacz pełną wersję : HTTP 500 - wewnętrzny błąd serwera przy zmianie parametrów artykułu



snowjedrzej
21-07-2008, 22:54
Witam,
mam taki problem, że gdy próbuję zmienić ustawienia parametrów artykułu - np. na stronie głównej, po wejściu w "Parametry rozszerzone", ustawieniu tego, co potrzebuję i kliknięciu na opcję zapisz pojawia mi się:

HTTP 500 - Wewnętrzny błąd serwera i taki komunikat:

Witryna sieci Web nie może wyświetlić strony

HTTP 500
Najbardziej prawdopodobne przyczyny:

Trwa konserwacja witryny sieci Web.
Witryna sieci Web zawiera błąd programistyczny.Możesz spróbować wykonać następujące czynności:

Odśwież stronę. (http://javascript<b></b>:clickRefresh())

Przejdź do poprzedniej strony. (http://javascript<b></b>:history.back();)

Więcej informacji (http://javascript<b></b>:expandCollapse('infoBlockID', true);)

Ten błąd (HTTP 500 — Wewnętrzny błąd serwera) oznacza, że w odwiedzanej witrynie sieci Web wystąpił problem z serwerem, który uniemożliwił wyświetlenie strony sieci Web.
Aby uzyskać więcej informacji na temat błędów protokołu HTTP, zobacz Pomoc.




O co tutaj chodzi? Będę wdzięczny za pomoc bo przez ten błąd nie mogę prawidłowo poustawiać tytułów poszczególnych podstron... :(

Viking
22-07-2008, 01:31
...
Aby uzyskać więcej informacji na temat błędów protokołu HTTP, zobacz Pomoc.
...
...dopiero potem pytaj

snowjedrzej
22-07-2008, 09:18
Witam,
pomoc przeczytałem na samym początku i nic nie pomogła. Chodzi tu o pomoc programu Internet Explorer. Piszą jedynie tyle, że:

The website cannot display the page (Witryna sieci Web nie może wyświetlić strony) (HTTP 500)Wystąpił problem z serwerem odwiedzanej witryny sieci Web uniemożliwiający wyświetlenie strony sieci Web. Zdarza się to często podczas prac związanych z obsługą witryny sieci Web lub w wyniku błędu programistycznego w witrynach interaktywnych wykorzystujących skrypty.

To mi nic nie daje.

Zmieniłem jednak sposób wyświetlania błędów i pojawia się coś takiego:

Fatal error: Call to undefined method JAdministrator::getParams() in /home/users/public_html/mojastrona/components/com_virtuemart/virtuemart_parser.php on line 80

Zupełnie tego nie rozumiem... Co ma virtuemart (który jest u mnie zainstalowany) do wprowadzania zmian ustawień we wszystkich artykułach, w tym w artykule zamieszczonym na stronie głównej?
Będę wdzięczny za pomoc.

snowjedrzej
22-07-2008, 09:39
Witam ponownie....

Jest jeszcze lepiej. Dopiero teraz zauważyłem, że ten błąd (i ten sam tekst: Fatal error: Call to undefined method JAdministrator::getParams() in /home/users/public_html/mojastrona/components/com_virtuemart/virtuemart_parser.php on line 80
) mi się zawsze pojawia przy jakiejkolwiek próbie modyfikacji któregokolwiek artykułu (nawet dopisania jednej literki do treści).

snowjedrzej
24-07-2008, 18:49
No cóż... Musiałem problem rozwiązać metodą prymitywną. Usunąłem virtue mart oraz wszystkie jego moduły i zainstalowałem ponownie. Problem zniknął. Muszę jednak od nowa pododawać wszystkie produkty do sklepu...

steelfox
30-07-2008, 11:07
Ale miałeś tam odpowiedź
virtuemart_parser.php on line 80, trzeba było zajrzeć do pliku w linię 80, ponieważ JAdministrator::getParams() nie dostawał zmiennych