PDA

Zobacz pełną wersję : DOCMan - plik z innego serwera



kedar
29-04-2006, 00:14
Witam,
docmanV13_RC_2_pl zainstalowal sie poprawnie na Joomla! 107PL bez problemow. Moge dodawać kategorie, grupy, wszystko dziala jezeli dodawane sa pliki z katalogu dmdocuments, czyli tutaj wszystko dziala poprawnie.

Problem wystepuje w chwili kiedy chce podlaczyc(podlinkowac) pliki lub dokumenty z innego serwera. Otrzymuje taka informacje:

DOCMan - System powiadomień: W formularzu znalazły się błędy lub braki. Popraw następujące pola:
Niestety ale informacja powyzej zbytnio mi nie pomogla w rozwiazaniu problemu. Moze ktos mial podobny problem i juz sobie z tym poradzil?

Moze jest cos podobnego dla Joomla!, chodzi mi o udostepnianie plikow z innej lokalizacj niz serwer na ktorym jest zainstalowana Joomla!

stone
29-04-2006, 20:03
Wydaje mi się że Remository także to potrafi.
Co do Docmana sprubój także wersji oryginalnej, będziemy coś więcej wiedzieć

kedar
29-04-2006, 21:47
Niestety ale na oryginalnej wersji docman tez mam podobne zachowanie do tego opisanego powyzej.
Zainstalowalem Remository322_PL i tutaj tez klapa, jednak Remository nie pozwala nawet na pobieranie plikow z serwera na ktorym jest Joomla! :(

edit:
Zadzialalo z podlinkowanymi plikami z ReMOSitory 3.25 :D Problem niby rozwiazany, jednak wole DOCMan ;) Czy ktos potrafi rozwiazac moj problem?

kedar
01-05-2006, 23:36
Ludziska, pomocy. Dalej nie moge podlinkowac zadnego pliku :(
Moze to bedzie wina od strony serwera? Napiszcie czy mozecie to robic u siebie na serwerze (podlinkowac plik).
Ja mam:
Wersja bazy danych: 5.0.18-standard-log
Wersja PHP: 4.4.2
Naprawde nie wiem co mam jeszcze podac (zeby sie ktos tym zainteresowal ;) )

Edit:
Jeszcze takie male info
Wersja z:
http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,83/
wywala mi komunikat:

Wgranie component - Nieudane
Plik XML nie jest dla component".

blp
24-09-2006, 19:32
Ludziska, pomocy. Dalej nie moge podlinkowac zadnego pliku :(
Moze to bedzie wina od strony serwera? Napiszcie czy mozecie to robic u siebie na serwerze (podlinkowac plik).


mam taki sam problem z docmanem, wiec to chyba nie wina twojego serwera. Wszystko jest ok tzlko nie chce podlinkowac. Na forach nie znalazlem rozwiazania

sipio
16-10-2006, 21:16
Może to pomoże

I don't know if I'm doing right, because I totally don't know PHP, but I found a back way and it works for me.
Just open docman.class.php from administrator directory, goto line 417 (maybe it's other line, because i was editing a lot), where you will find:
"}else if( ($fh = @fopen( $document_url , 'r' ) ) == false ){"
and change to (false to true):
"}else if( ($fh = @fopen( $document_url , 'r' ) ) == true ){".

porterr
27-10-2008, 23:28
Działa, działa.

Trochę zaskakujące ale działa.

Plus dla Ciebie Sipio