PDA

Zobacz pełną wersję : Blog - Content Category - ilość elementów na stronie



waterwall
23-07-2008, 01:03
Witam
Staram się zrobić spis książek. Wykorzystałem "Blog - Content Category". Każda książka ma krótki oraz dłuższy opis i zdjęcie, które wyświetlane jest w liście z krótkimi opisami.
Ponieważ klient sobie zażyczył wymyślnego designu, nie mogę polegać na ustawieniach domyślnych.
Czy istnieje możliwość określenia ilości elementów na stronie? Chcę wyświetlać po 3 książki na jednej stronie (mam ich 30). Niestety jak kolwiek nie poustawiam parametrów Leading i Intro, Joomla twierdzi, że na jednej stronie jest 9 elementów. Oczywiście mimo tego, że wyświetla 3 elementy na stronie, wszystkich stron z książkami jest 4 (9 + 9 + 9 + 2), a nie 10 (3 + ... + 3). Więc zachowuje się, jakby wprowadzała jakiś kolejny podział: na stronie jest 9 elementów, ale widocznych tylko 3, a chcę, by było ich 3 i wszystkie widoczne. Czy istnieje taka możliwość wyświetlania?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam


---
Proszę o usunięcie tematu. Teraz odświeżyłem go siłą i nagle zaczął działać normalnie. Wygląda na to, że część danych jest cachowanych, część nie.

inkos
23-07-2008, 16:16
Proszę o usunięcie tematu. Teraz odświeżyłem go siłą i nagle zaczął działać normalnie. Wygląda na to, że część danych jest cachowanych, część nie.
Widzę ze przydałaby Ci sie dokładna lektura witryn pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl aby opanować podstawy. Nie wstydź się - naprawdę warto. Wtedy nie będziesz już musiał pisać takich postów jak powyższy. ;)

zwiastun
23-07-2008, 20:03
JBook 1.0.5 - bardzo dobry komponent do prezentacji książek . Zobacz
http://www.demo.joomla.pl/component/option,com_jbook/Itemid,27/catid,21/